Sayfa 483/555 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Yanılmıyorsam yıl 2012 idi 180 tl ile bagfs aldım 220 kusurları gördü satmadım akabinde bedelli dedi katıldık tabana yayıldı ve yukarı dönmesini ve üç beş kazanalım derken iki yıl geçmemişti ki al sana ikinci bedelli el mecbur buna da katıldık birazda inat varya zararda çıkmak yakışırmı bize....Sonunda yıllar geçti ve ben güzel bağfs larımı 13 tl civarı uğurladım...Onca yıllarım boşa gittiği gibi kar yüzüde göremedik malesef...Bugünleri görseydik sanırım yeşilenirdik .....ytd sadece anı olarak yazdım..umarım bu defa kazandırır

2. Hayret... Aynı haberle dün tavan olan bagfs bugün taban... Bu ne şimdi???

Alıntı Originally Posted by mermers Yazıyı Oku
    Hayret... Aynı haberle dün tavan olan bagfs bugün taban... Bu ne şimdi???
    Bizim EGEGÜB ün de başını yedi

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Buradaki yorumları okuyanlar sattı ondan galiba
     Alıntı Originally Posted by mermers Yazıyı Oku
    Hayret... Aynı haberle dün tavan olan bagfs bugün taban... Bu ne şimdi???
    CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Şirket CAN fabrikasını tamamlamış, üretime başlamış.
    Eski fabrika revizyonları tamamlanmış,
    Kur artışı durmuş,
    Gübre fiyatları global ölçekte artmış, tarım her zamanki gibi önemli olmaya devam ediyor.
    Şirket elindeki malı sorunsuz satabiliyor.
    Yılda TAHMİNİMCE kabaca 150-200 milyon kar ediyor. Kalan borcu 3-4 yılda bitirebilir.
    Ben acaba seneye temettü ödeme kapasitesi olur mu diye düşünürken..
    Napacaksın 90 milyon TL'yi?

Yok eğer yine de ihtiyaç varsa o zaman özel sektör tahvili çıkar.. Hatta daha fazla para çek, 50 milyon euro mesela kapa tüm borcunu böl 10 yıla, senelik 4%-%5 faiz öde..bizi rahat bırak..

İşkembdeden sallıyorum ; KAP'a haber düşünce tahtayı çizen Bedelsiz diye okumuştur Onun bile bilinçaltında bedelli yoktur. Sabah da ben naaptım deyip satmıştır.

6. Gencer dayı bu bedelliyi düzgün yap yatımcını üzme

7. Geçen haftaki kazançlar uçtu gitti...

8.  Alıntı Originally Posted by avarak28 Yazıyı Oku
    Yanılmıyorsam yıl 2012 idi 180 tl ile bagfs aldım 220 kusurları gördü satmadım akabinde bedelli dedi katıldık tabana yayıldı ve yukarı dönmesini ve üç beş kazanalım derken iki yıl geçmemişti ki al sana ikinci bedelli el mecbur buna da katıldık birazda inat varya zararda çıkmak yakışırmı bize....Sonunda yıllar geçti ve ben güzel bağfs larımı 13 tl civarı uğurladım...Onca yıllarım boşa gittiği gibi kar yüzüde göremedik malesef...Bugünleri görseydik sanırım yeşilenirdik .....ytd sadece anı olarak yazdım..umarım bu defa kazandırır
    Malesef yine aynı senaryo

Sayfa 483/555 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •