Sayfa 484/554 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534 ... SonSon
Arama sonucu : 4428 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,369
    bu düşüşün de bi sebebi olmalı bence geçen gün de dedim 1 liralık iki liralık hisse bedelli yapıyor rüçhan fiyatı1 lira bu da bedelli 30 liralık hisse rüçhan fiyatı 1 lira bölündüğünde 1 liraya bile düşse sen 1 liraya hisse alacaksın sabır edenler alır görür ayrıca daha izahname gelecek bu bedelli sadece eski borçları kapamak için mi yoksa yeni bi yatırım mı yapılacak hektaş alkim ve diğer rakipler ile arasındaki fark açılıyor geride kalmamak için bişiler yapmaları lazım artık ama ne düzgün adam gibi gübre firması olur biraz daha şeffaf olmasını tercih ederdim
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    bu düşüşün de bi sebebi olmalı bence geçen gün de dedim 1 liralık iki liralık hisse bedelli yapıyor rüçhan fiyatı1 lira bu da bedelli 30 liralık hisse rüçhan fiyatı 1 lira bölündüğünde 1 liraya bile düşse sen 1 liraya hisse alacaksın sabır edenler alır görür ayrıca daha izahname gelecek bu bedelli sadece eski borçları kapamak için mi yoksa yeni bi yatırım mı yapılacak hektaş alkim ve diğer rakipler ile arasındaki fark açılıyor geride kalmamak için bişiler yapmaları lazım artık ama ne düzgün adam gibi gübre firması olur biraz daha şeffaf olmasını tercih ederdim
    Isterdim ki %400 bedelli aciklasin ve daha fazla para toplansin. En azindan € borcunun bir senelik kismini bari bitirirdi. Bedellilerde butun mesele bir liradan hisse alma avantaji ve yaratilan kaynagin olumlu isler icin harcanmasi. Bolunen hisseler genelde bolundugu yere gitmeye calisirlar. Su an toplanacak para cok az. Umalim da izahnamede guzel bir surpriz yaparlar.

3. En uç noktadan hisse alıp sermayeye katılanlar borsanın en sağlam ve şu an en ucuz hissesine yine yanlış noktada yanlış yorumlar yapıyor.

Aynı akibet ile mütalaada bulunuyorlar

Tarıma dayalı sirketlerin kat kat artığı yerde tarıma en çok katkı verenin artmaması

Hızlı ani fevri atak çıkışın sindirilmesi

Boşlukların dolması

Sallananların düşmesi

Bekliyelim görelim neler olacak

Yatırım ,satım, alım tavsiyesi olmayıp yazılı düşünüyoruz o kadar

4. Aşağıda yazdıklarım kimseyi bağlamaz. sesli düşüncemdir.. herkes farklı düşünebilir..
    ------------------------
    Hangi hisse olursa olsun bedelli artırımı benim görüşlerime tamamen ters.

Bedelli artırımının nerede kullanılacağı açıklanmadı. İzahname yayımlanırsa diyeceği şu;

1- Firmanın borcu var. Borç kapatacağım arkadaşlar bir destek olunda borcu kapatayım diyecek.
    Küçük yatırımcı olarak hep birlikte elimizi cebimize atacağız 90 milyon toplayıp patronun borcunu kapatacaz..
    hemde karşılıksız... ne güzel iş yaw..senin borcunu ben neden kapatayım.Yok böyle bir şey
    Gidin fakire 10 lira verin başınızın gözünüzün sadakası olsun.

2- yada Arsa /fabrika alacam, fabrikayı genişletecem diyecek..
    olur. biz borsada üç kuruş kazanalım diye yırtınalım .90 milyon toplarız sana arsa, fabrika alırız sen paraya para kat,
    biraz daha zenginleş..
    alınacak arsa yada fabrikada benim bir ortaklığım yada söz hakkım olacak mı..yok..
    patrona, biz yiyemiyoruz al sen ye diyecez.

Patronlar ky. düşünecek olsa tahsisli yaparlar

Kısacası bedelli bana göre ky. çarpmanın, yolmanın, dolandırmanın borsada entel anlatım şeklidir.
    -----------------------------
    Bedellinin borsaya da zararı vardır. Bistte dönecek, alım-satım yapılacak paranın sistemden çıkması demektir
    ileriki tarihlerde yatırımcının dikkatini çekmek ve bedelliye katılımı artırmak için hisseyi yukarı sürebilirler
    Ben dün kağıttan çıktım.. Bedelli bitene kadar bir hareket görürsem sadece al-sat için gelirim..3-5 gün tutarım
    Bol kazançlar

Alıntı Originally Posted by tırtıl Yazıyı Oku
    Aşağıda yazdıklarım kimseyi bağlamaz. sesli düşüncemdir.. herkes farklı düşünebilir..
    ------------------------
    Hangi hisse olursa olsun bedelli artırımı benim görüşlerime tamamen ters.

Bedelli artırımının nerede kullanılacağı açıklanmadı. İzahname yayımlanırsa diyeceği şu;

1- Firmanın borcu var. Borç kapatacağım arkadaşlar bir destek olunda borcu kapatayım diyecek.
    Küçük yatırımcı olarak hep birlikte elimizi cebimize atacağız 90 milyon toplayıp patronun borcunu kapatacaz..
    hemde karşılıksız... ne güzel iş yaw..senin borcunu ben neden kapatayım.Yok böyle bir şey
    Gidin fakire 10 lira verin başınızın gözünüzün sadakası olsun.

2- yada Arsa /fabrika alacam, fabrikayı genişletecem diyecek..
    olur. biz borsada üç kuruş kazanalım diye yırtınalım .90 milyon toplarız sana arsa, fabrika alırız sen paraya para kat,
    biraz daha zenginleş..
    alınacak arsa yada fabrikada benim bir ortaklığım yada söz hakkım olacak mı..yok..
    patrona, biz yiyemiyoruz al sen ye diyecez.

Patronlar ky. düşünecek olsa tahsisli yaparlar

Kısacası bedelli bana göre ky. çarpmanın, yolmanın, dolandırmanın borsada entel anlatım şeklidir.
    Bedellinin borsaya da zararı vardır. Bistte dönecek, alım-satım yapılacak paranın sistemden çıkması demektir
    ileriki tarihlerde yatırımcının dikkatini çekmek ve bedelliye katılımı artırmak için hisseyi yukarı sürebilirler
    Ben dün kağıttan çıktım.. Bedelli bitene kadar bir hareket görürsem sadece al-sat için gelirim..3-5 gün tutarım
    Bol kazançlar
    Helal tirtıl abi.
    Bizim de ( EGEGÜB) başini yakti bu kelp.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu bedelli arttırımı gereksizdi....

7. İyi de o zaman 2 gün önce neden tavan oldu? Bu durumu patron mu tezgahladı?

8. Endeks çok kötü düştü,bagfs işine geldi sanırım
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

Sayfa 484/554 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •