Sayfa 488/554 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Teşekkür cefaks

2. Hayırlı kazançlar cumleten

3. Mimlenmiş şeref yoksunu tezek

4. BAGFS insanı gerçekten çok yoruyor..

5.  Alıntı Originally Posted by adsme Yazıyı Oku
    Hayırlı kazançlar cumleten
    Bunda kazanma yok

6.  Alıntı Originally Posted by Taşçı Yazıyı Oku
    Bunda kazanma yok
    Öncelikle şunu belirteyim olmayan hissede yazmayı etik saymadığım için bugün 1 ad 28 tl den bağfs aldım...2 tl daha vereceğim ve inşallah 3 ad hisse sahibi olacağım....Bu ön bilgiyi verdikten sonra yatırımcı arkadaşlara bu hissede yaşadıklarımı kısaca yazayım dedim....Arkadaşlar temeli çok sağlam altın değerinde bir hissedesiniz bunu bilin....Fakat kendisinden başkasını düşünmeyen egoist bir patron hissesinde olduğunuzu da unutmayın.Bugün yatırım yapanlar umarım kısa sürede kazanır şahsen benim kanaatim sayın gencer ölmeden imkansız...200 tl hisseyi 3 . defa bedelli yaparak öldüren ve yatırımcısına kan kusturan bir gencer ile baş başasınız...Ama kimsenin ahı yerde kalmıyor yatırımcının ahını almanlar gencerden çıkardı...Şahsen takibimde olan bağfs bölündükten sonra gelecek yıldan itibaren toplamayı düşünüyorum uzun vadeli....Tabi ömrümüz olursa borçları bitmiş bir bağfs vede belki sayın gencer de olmazsa küçük yatırmcıda kazanır diye düşünüyyorum...Benim şahsi düşüncelerimdir kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmasın...ytd Herkese bol kazançlar

7. Patronu bire bir tanımam, hiç görmedim, hiç konuşmadım, belki şeker gibidir. Ancak, üzülerek söylüyorum ki, bana Türk filmlerindeki kötü tip patronu çağrıştırıyor. Parasıyla almış olduğumuz şirket hissesine rağmen bizi kendisinin 100% sahip olduğu şirketinde asalakmış gibi görüyor hissettiriyor.

Kağıdı elimde tutmamın tek sebebi şirketin faaliyeti ve konusu. Patrona rağmen rakamların bir yerlere geleceğine İNANIYORUM.

Alıntı Originally Posted by Taşçı Yazıyı Oku
    Mimlenmiş şeref yoksunu tezek
    Tezek deyip geçme.
    Doğuda, hem ısınmada, hem de gıdanın soframiza gelmesine kadarki bitkilerin çalışmasinda olmazsa olmaz bir ni'mettir.
    Kıymetini bilin.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 488/554 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •