Sayfa 50/555 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 4434 madde; 393 - 400 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Dövizdeki aşağı yönlü baskı umut verici.Benim bildiğim patron kasadaki keşle ufak ufak 3.75 lerden toplamaya başlar.

2. Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

3. yabancı oranı artmaya devam ediyor..gübreye boğalım inş endeksi
    öd tengri yaşar kişi oglı kop ölgeli törümiş..

4. Bagfaşın durumu beklemede borsa endeksi buralardan duserse en onde bagfas gidecek

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Başka ne beklenirki bağfaştan, bist salarsa en önde düşer... bunu bilmeyenmi var....

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Bagfaş Hissesin'den fayda bekleyen..Mezarda ki anasından süt beklesin..Kan emici bir patron ve KY'nın kanını emmeye devammm..Belki de sonsuza kadarrr..Fiyat olarak,olması gerekenin %50-60 altında,dolaşımda ki 26000000 hisseyi lüpletecek..Sonra da..İstediği kadarını 2-3 katına satacak..Bedellilerle yaptığı yatırımlar da avantası..Bu çok açık..

7. Daha bir yatırımın borcunu ödemeyi yarılamadık. Şimdide yeni yatırımmı yapacakmışız ;
    Haber Tarihi : 28/04/2017 11:06:38
    BAGFAŞ BANDIRMA GÜBRE FABRİKALARI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )İlgili Şirketler []İlgili Fonlar []TürkçeÖzel Durum Açıklaması (Genel) Yapılan Açıklama Güncelleme mi?Hayır (No) Yapılan Açıklama Düzeltme mi?Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi30.06.2016 - 29.08.2016 - 28.10.2016 - 28.12.2016 - 28.02.2017 Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?Hayır (No) Bildirim İçeriği Açıklamalarİlgi: 30.06.2016, 29.08.2016, 28.10.2016, 28.12.2016 ve 28.02.2017 tarihli Özel Durum AçıklamalarımızSPK'nın Özel Durumlar Tebliği'nin (II-15.1) 23.maddesinin 7.fıkrası gereği bilgilendirme amacıyla yapılan açıklamadır.Şirketimizin 30.06.2016 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısında, Granül AS ve Granül ASN kimyevi gübrelerini (reversible) üretecek bir tesisin anahtar teslimi kurulmasına ve mevcut iskelelerimizin güçlendirilmesine ve bu çerçevede, ilgili yurt dışı ve yurt içi firmalardan teklif alınması, bu hususların finansmanını sağlamak üzere yurt dışı ve yurt içi finans kuruluşları ile görüşülmesi ve alınan teklifler ve görüşmelerin verdiği bilgiler çerçevesinde Şirketimiz usullerine göre, Yönetim Kurulu'na bilgi vermek şartıyla sonuca erdirilmesi bu konular ile ilgili resmi ve özel kurumlarda her türlü çalışma, müracaat ve işlemlere başlanılması ve Yönetim Kurulu'na bilgi verilmek şartıyla sonuçlandırılması için Murahhas Üye ve Genel Müdür Bay Yahya Kemal Gençer'e yetki verilmesine karar verildiği duyurulmuştu.Söz konusu yatırıma ilişkin herhangi bir gelişme bulunmamakta olup, gelişmeler olması halinde kamuoyu ile paylaşılacaktır.
    http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/603368

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    __________________________________________________ ________________________________
    The last called start is the time to be accounted for when we write here

8. Bu olayi once yazdim..bu kafayla sonlari enerji sirketlerine doner...ciro artar duru net kar namina bi sey elde kalmaz...doviz borclanip veya %12 ile tl borclanip yatirim yapacak ortam yok..10 sene doviz surundu tek yatirim yok doviz artmaya basladi bunlar yatirip yapmaya basladi...vardir bir hesaplari...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 50/555 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •