Sayfa 540/554 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Egenin gübresinden bir verim alamadım..Bir de Bandırmanın gübresine bandırayım diyerek 24.Liradan paraları yatırdım.
    Bakalım ,Pazartesi günü bostanda yeşillik olacak mı.!?
    Bu tahtacı ile işimiz zor. Cuma günü yaptığı hareketler neydi öyle. Bir ara tavan olacak sandım. Yukarı çekip çekip millete malı verdi. Ya KY bezsin satsın istiyorlar ya da yukarıdan mallansın. Her halükarda da sahipsiz ve tahtacısı kalitesiz bir kağıt.

2. Bilanço dönemi başladı...borç Euro nakit dolar....dolar çıktı Euro az çıktı....-58 milyon kur zararı....en kötü.... ihracat ile odenmisse hiç de olmayabilir....birinci kambur kambiyo zararindan kurtulduk.....ihracat yasagi bu çeyrek full kalktı....ihracatın olnadigi aylar düşük maliyetle stok yapıldı şimdi 3 katına limana gelen gemilere satılıyor....ikinci kambur ihracat yasagi kalktığı gibi ekstra depar sağladı ...tim verilerine göre gübre ihracatı temmuz 51, Ağustos 100, Eylül tahmini 150 milyon dolar ....3 aylık 300 milyon ihracat yapılmış....bunun yüzde 30 nu bağfaş yaptı....geçen bilançoda oran yüzde 22 idi.....90 milyon dolar ihracat yapıldı ...tahminen 2.5 milyar ciro ve 700 favok ve 400 milyon kar bekliyorum....yıl sonuna doğru Avrupa enerji krizi ve gübre krizi nedeniyle ihracat giderek artacak , limana gelen gemilerden belli....sene sonu....net karın 1.2 milyar üzerinde olmasini bekliyorum 12 aylık....hisse fiyatı 3 milyar ....fk 3 olursa duramaz.... sektör ortalamasi 22...hektaş kadar olmasa da sağlam bir atak bekliyorum....enerjiyi kendi üretiyor ve Rusya'dan ucuza mal edip pahalıya Avrupa'ya satmak.... süreç bağfaş lehine müthiş ilerliyor....

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/..._cTkk3mZg&s=19

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

neredeyse tavan oluyoruz kimse yok olaya bak
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    neredeyse tavan oluyoruz kimse yok olaya bak
    Belkim yazmaya gerek duymuyosak...

Alıntı Originally Posted by YamulAli Yazıyı Oku
    Belkim yazmaya gerek duymuyosak...
    Neden ki bir sır mı bu hissede olmak Bir yorum yok mu, tavan olduk yarın ne oluruz falan da filan gibilerinden...
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

7.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    yine beni tezekle başlasa bıraktınız
    eğlenioz mu gençlerrrrrr

8. kaldır bakalım Yahya

Sayfa 540/554 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz