Sayfa 552/554 İlkİlk ... 52452502542550551552553554 SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. 33,00 üzeri olmadan bu senetteki baskı kalkmaz gibi ...

2. xxxxxxxxxxx
    Son düzenleme : Vesper; 16-02-2024 saat: 11:23.

3. 19 Şubat 2024 BAGFS – Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları Gün Sonu İşlemleri

4. Rabbimize sonsuz şükürler olsun ki bizleri Ramazan'a eriştirdi. Rabbim bu Mübarek gunleri layıkıyla degerlendirmeyi nasip eylesin.

Hayırlı Ramazanlar,

Uzun vade için grafikleri taradığımda mevsimide yaklaşan gübre üzerine çalışan BAGF gözüme çarptı.
    Genelde trend dibine gelmiş dinlenmiş hisseleri unutma portföyüme atılmasında fayda görmekteyim.
    Bu hafta için beğendiğim.
    Yatırım tavsiyesi değil teknik çalışmalarımdır.

Haftalık Akd ye bakılacak olursa ..
    BAGFS Sabredebilecek olana güzel yerler. Yakında bir 34 hareketi beklerim.
    İlk seferde üstünde kalıcı olamaması gayet normaldir. 34 üstündeki kapanışlar ve kalıcılıkta ise 43 civarı hedefi olur.

5. Özel Durum Açıklaması (Genel) A+ A-
    Özet Bilgi
    Bağımsız Yönetim Kurulu Üye Adayları

Açıklamalar
    Şirketimiz Yönetim Kurulunun aldığı karar ve Sermaye Piyasası Kurulu'ndan alınan görüş ve Kurumsal Yönetim Tebliği (II17.1) hükümleri doğrultusunda, yapılacak ilk Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda ortakların onayına sunulmak üzere Bağımsız Yönetim Kurulu Üye adaylarının Sayın Umran BEDÜK, Sayın Prof. Dr. Fatih Yılmaz ve Sayın Ali Ender Çolak olarak belirlenmesine karar vermiştir. Adaylara ait bağımsızlık beyanları ekte PDF olarak verilmektedir

Kamuoyunun bilgilerine arz edilir.
    Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

6. 14 Mart 2024 BAGFS – Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları Gün Sonu İşlemleri

Sayfa 552/554 İlkİlk ... 52452502542550551552553554 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •