Sayfa 6/555 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 41 - 48 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

satanlar

2. Artık yıldırdın bizi bu nedir ya bu kadarda ky düşmanı olunmaz sene başından beri hiçbir olumlu habere tepki vermedi bilanço neticesinde anında düştü. Kesinlikle uzak durulması gereken bir kağıt YATIRIM TAVSİYEDİR

Sent from my E2003 using hisse.net mobile app

3. Borsayla çıkmıyor ama borsa düşünce düşüyor işlem hacmi genelde düşük gübre zamanı dediler iş bağladılar ama hisse hissetmiyor bile bir haber gelse yükselse kurtulacam bundan

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

4. Bugün yine tersine gidiyor. Borsa düşse hadi neyse...

5. Hisseyi çözemedim bir haber falan gelse diyorum bu yapılan işlerin sadece biri mi bitti sadece

6.  Alıntı Originally Posted by girithglam Yazıyı Oku
    Hisseyi çözemedim bir haber falan gelse diyorum bu yapılan işlerin sadece biri mi bitti sadece

nasıl iki gün önce hiçbir haber yokken marbaş 230 bin lot aldı ise hiçbir haber okken hatta herşey hisse lehine giderken iki ihtimal ortaya çıkıyor: 1- ya marbaşı satmaya zorluyorlar 2- yada marbaş bir halt olmayacak diye satıyor..akşama al sat pasta belli eder..bağfaş komiksin valla. senin neredeyse 10/1 yatırıl yapan alkim şirket değeri bağfaşın % 10 üstüne çıkmış..e aynesidir kişinin lafına bakılmaz. burada çok kez yazdık bu hisse çok çor hisse bu hisseden ekmek yemek atomu parçalarından yağ çıkarmaya benzer diye..bu yönetim ve bu yönetim ky bakışı devam ettiği müddetçe bu hisse isterse 500 trilyon kar açıklasın ky para kazanamaz. hiçbirşey olmasa bile sadece eurodaki % 10 düşüşten 40 trilyon kur zararını sıfırlamış hisse ancak bakıyorsunuz hep aynı terane hep aynı bahane..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

7.  Alıntı Originally Posted by omcamlidag Yazıyı Oku
    Artık yıldırdın bizi bu nedir ya bu kadarda ky düşmanı olunmaz sene başından beri hiçbir olumlu habere tepki vermedi bilanço neticesinde anında düştü. Kesinlikle uzak durulması gereken bir kağıt YATIRIM TAVSİYEDİR

Sent from my E2003 using hisse.net mobile app
    bu hissede al sat gayet iyi işliyor oda marj % 5/8 arası fazlası yok..biraz utanmaları olmuş olsa borsa 90 binde iken 15/16 TL fiyatlarda idi aradan geçen bir yıl ve şuanki fiyatı ne ..bir yılda dolar nereye yükselmiş. yahu bu şirketten ky lehine bir tek hareket göremeyecek mi yatırımcı.. bir gün yanılt bizi. bir gün olsun şu yatırımcı bu hisseye yatırım yapılabilir dedirt...bir gün bizim yüzümüz kızarsın haksızlık yaptık diyelim. sen hissene ve yatırımcına sahip çık ilk ben diyeceğim. gerçek yatırımcı dostu şirket diye..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

8.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    bu hissede al sat gayet iyi işliyor oda marj % 5/8 arası fazlası yok..biraz utanmaları olmuş olsa borsa 90 binde iken 15/16 TL fiyatlarda idi aradan geçen bir yıl ve şuanki fiyatı ne ..bir yılda dolar nereye yükselmiş. yahu bu şirketten ky lehine bir tek hareket göremeyecek mi yatırımcı.. bir gün yanılt bizi. bir gün olsun şu yatırımcı bu hisseye yatırım yapılabilir dedirt...bir gün bizim yüzümüz kızarsın haksızlık yaptık diyelim. sen hissene ve yatırımcına sahip çık ilk ben diyeceğim. gerçek yatırımcı dostu şirket diye..
    Kalemine sağlık ortak. Derdimize tercüman oluyorsun. Nerede o eski güzel günler. Yıllar oldu, özledik...

Sayfa 6/555 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •