Sayfa 506/555 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    Dostum 180 lira hareketi çok eski bir hareket 2008 yılında 30 lira dan başlayan yükseliş 300 lira üstü ne kadar cıktı herkes bedelsiz beklerken kemal gencer izanamede yapılan bir hata yüzünden bedelsiz değil bedelli yapacağız demişti...bu yanlış lik nedir di ben araştırmadım ama o dönem iyi para kazandırmıştı sen kötü tarafa denk gelmişim..hayilrilisi olsun bagfaş iyi şirketir..biraz sağlam duruş lazım bu hisselerde
    Evet çok oldu fakat zihniyet o zaman da iyi değildi şu anda da iyi değil...Öyle sehven bir şey olabilir mi siz buna inandınız mı hadi bu sehven oldu ikinci ve hatta şu anda üçüncü bedelli ne kadar dürüst bir davranış.Bu şirket iyi fakat sahiplenen aile sülale boyu iyi niyetli değil.Bu olay ege gübreyi etkilemez umarım...Neticede bu iki şirkette yarı yarıya küçük yatırımcı var maalesef ...Sağlam duruş derken biz 10 yıl heba ettik bir şey görmedik stresten başka...Şahsen aile şirketlerini borsaya açmak ve buna yatırım yapılmasının yanlış bir yatırım olduğunu tecrübe ettik...Zaten kemal efendinin yanlış CAN yatırımından ötürü can çekişiyordu buda tuz biber oldu...ytd

2. Benim kap haberinden anladığım, 50 gün sonra fabrikanın faaliyeti durdurulacak. Yazıklar olsun böyle yatırım anlayışına

3. Yönetim, bilanço ve uretim problemleri var olsa da Bagfas'ın ilk çeyrekte, yoğun miktarda fabrika cevresi enerji altyapısı problemleri yaşayarak eski fabrikalarında üretim yapamaması oldukça manidardı.

Marmarayi kirleten tek fabrika buymuş gibi sadece Bagfas'in üretiminin durdurulması, birilerinin Bagfaş üzerinde gözü olduğu ve Bagfas'in yaşadığı bazı talihsizliklerin tesadüf olmayabileceği hissini uyandırıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by TUNGA Yazıyı Oku
    Yönetim, bilanço ve uretim problemleri var olsa da Bagfas'ın ilk çeyrekte, yoğun miktarda fabrika cevresi enerji altyapısı problemleri yaşayarak eski fabrikalarında üretim yapamaması oldukça manidardı.

Marmarayi kirleten tek fabrika buymuş gibi sadece Bagfas'in üretiminin durdurulması, birilerinin Bagfaş üzerinde gözü olduğu ve Bagfas'in yaşadığı bazı talihsizliklerin tesadüf olmayabileceği hissini uyandırıyor.
    Bu gencer in bir oyunu olababilir mi bedelli onayı geciktiği için alacaklı kapıya dayandı ise mücbir bir sebep yaratmak uğruna böyle bir oyun sahneleniyor olabilir arkadaşlar...Gencerlerin attığı her adım şaibelidir...Benim şüphem bu yönde ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by avarak28 Yazıyı Oku
    Bu gencer in bir oyunu olababilir mi bedelli onayı geciktiği için alacaklı kapıya dayandı ise mücbir bir sebep yaratmak uğruna böyle bir oyun sahneleniyor olabilir arkadaşlar...Gencerlerin attığı her adım şaibelidir...Benim şüphem bu yönde ytd
    Kemal GENCER şuan bloomberg de canlı konuşuyor.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Benim kap haberinden anladığım, 50 gün sonra fabrikanın faaliyeti durdurulacak. Yazıklar olsun böyle yatırım anlayışına
    Olumsuz haber iyidir
    Millet satar hisse uçar
    Ytd

7. Madde 15'den alinti;
    "Faaliyet; süre verilmemesi halinde derhal, süre verilmesi durumunda, bu süre sonunda aykırılık düzeltilmez ise
    Bakanlıkça ya da 12 nci maddenin birinci fıkrası uyarınca denetim yetkisinin devredildiği kurum ve merciler tarafından
    kısmen veya tamamen, süreli veya süresiz olarak durdurulur. Çevre ve insan sağlığı yönünden tehlike yaratan faaliyetler süre
    verilmeksizin durdurulur."
    Son cumleyi iyi okuyun! Çevre ve insan sağlığı yönünden tehlike yaratan faaliyetler olsaydi süre
    verilmeksizin durdurulmasi gerekmez miydi?

8. Gözaltı pazarına alındı, Benim gibi elinde olana geçmiş olsun. Bir bardak soğuk su için

Sayfa 506/555 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •