Sayfa 509/555 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. YİP hakkında bilgisi olan varmı? Daha önce orada işim olmadı.

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Daha önce Ege Gübre sayfasında yazmıştım ...... Gençer Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürlüğe vekalet kimseye güvenmyor her iki göreve ve her sey ondan sorulcak , burdan her sey insanın aklına gelir acaba bu sırf Ege Gübre içinmi diye düşünürken , Bagfas bugunku Bagfas Kap bilidirmine baktım Çevre Bakanlığının tutanağını alanlara , teslim tutanağını alan .......Gençer Yönetim Kurulu Başkanı diyor birde yanına birini yazmışlar İşletme Müdürü Vekili diye bir bayanın adı yazıyodu , içimdem güldüm , şu Faaliyet raporuna bir bakayım Genel Müdür yokmu burda diye ne göreyim Genel Müdür de ........ Gençer yazık çok yazık , yatırım tavsiyesi deildir...
    Küçük adamlar küçük hesap peşinde koşarlar. Akıllarınca Genel müdür maaşından tasarruf edecekler. Benzer şekilde Ege Gübre'de de Finansman Müdürüne Yatırımcı İlişkileri görevini de yüklemişler. Küçük ve çapsız adamlar.

işte böyle bir senetti....

4. Egoist adam on yıllarca yatırımcıyı mahvetti sonunda egoları yüzünden kendini de...Mahkemeye düşerse bagfs gibi bir şirkete üzülürüm umarım bir çıkış yolu bulunur.....KY ya Allah kolaylık versin.....ytd

5. Gencerler'in hisselerini , çökmeye izin vermeyecek, ky'yi üzmeyecek, KOÇ gibi bir gruba ya da Amerikalı, Avrupalı bir gruba satmasını can-ı gönülden diliyorum..

6.  Alıntı Originally Posted by kucukortak Yazıyı Oku
    Gencerler'in hisselerini , çökmeye izin vermeyecek, ky'yi üzmeyecek, KOÇ gibi bir gruba ya da Amerikalı, Avrupalı bir gruba satmasını can-ı gönülden diliyorum..
    Yeni CAN tesisini yapan Alman firmasi en uygun olani bence. Bu firmaya zaten borcu var. Bir konsorsiyumla gayet iyi yonetirler. Zaten eski unitelerin rehabilitasyon isi de bu firmada.

***BAGFS*** BAGFAŞ BANDIRMA GÜBRE FABRİKALARI A.Ş.( Haber ve Söylentilere İlişkin Açıklama

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Haber veya Söylentilere İlişkin Açıklama

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

14.06.2021 tarihinde yapılan özel durum açıklamamız Haber veya Söylentilere İlişkin Açıklama şablonu seçilerek tekrar gönderilmektedir.
    II-15.1 sayılı Özel Durumlar Tebliği'nin "Haber veya söylentilerin doğrulaması" başlıklı 9.maddesi kapsamında yapılan açıklamadır.
    Şirketimiz Balıkesir İli Erdek İlçesi Bandırma – Erdek Karayolu 10. km'de faaliyette bulunan Sülfürik Asit, Fosforik Asit, Nitrik Asit ve AS, CAN/AN, Dap/Npk tesislerinde, Ek1 ‘de verilen teslim tesellüm tutanağı çerçevesinde T.C. Balıkesir Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nün (Ek 2(a) ve Ek 2(b)) uyarınca işletmenin tüm faaliyetlerinin verilen 50 günlük sürenin sonunda durdurulacağı hususu 12.06.2021 Cumartesi günü saat 17:45'de tebliğ edilmiştir. Yönetim Kurulumuzun 14.06.2021 tarihli toplantısında Fabrikalarımızda gerekli lojistik ve teknik tüm tedbirlerin alınmasına ve hukuka aykırı olduğu kanaatinde olduğumuz bu işleme karşı yasal haklarımızın süresi içinde kullanılmasına oy birliği ile karar verilmiştir.
    Kamuoyuna saygı ile arz olunur.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/942433

BIST

(15/06/2021 - 17:14:16)

8. Bagfas'in aldığı ceza aslında 2.5 milyon euro...

Tahkim'in kestiği 24.5 milyon euro cezanın 10 milyon euro'su CAN fabrikasını yapan firmadan tazmin edilen teminat mektubu bedeli, 12 milyon euro'su da ilgili firmaya ödenmeyen hakediş bedeliydi.

BAVFAS'in en büyük derdi, CAN fabrikasının 3 seneye yakın üretim yapamamasiydi.

Bu sürede hem kur artışından borçlar katlandı, hem de eski fabrikanin tadilat-revizyon işleri gecikti, tüm planlar alt-üst oldu.
     Alıntı Originally Posted by avarak28 Yazıyı Oku
    Bu kafa ile CAN fabrika kurulumunda gittiği mahkemede 26 milyon euro cezayı ödemeye mahkum oldu..Fabrika 160 milyon eur ya kurulacaktı bu ceza ile 186 milyona çıktı yanılmıyorsam...gencer in olduğu yerde dikkatli olmak lazım ytd

Sayfa 509/555 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •