Sayfa 329/553 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon
Arama sonucu : 4418 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Sayın mr&mr bildiğim kadarıyla 9.50 seviyelerinden sattı hisselerini.
    üçüncü çeyreklerden önce hissede pozisyon alacam demişti ki bilançodan sonra bağfas çıkarken sevinçlerini de ifade etmişti...ama bilançodan sonra satmış olabilir..elinde olsa bence buraları bu kadar boş bırakmazdı..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    üçüncü çeyreklerden önce hissede pozisyon alacam demişti ki bilançodan sonra bağfas çıkarken sevinçlerini de ifade etmişti...ama bilançodan sonra satmış olabilir..elinde olsa bence buraları bu kadar boş bırakmazdı..
    Bilancoyu gordukten sonra karar vericem demisti.
    Bandirma'da cok dedikodu yayiliyor bagfas hakkinda. Bunlardan biri hissenin 12'ye geri cekilecegi yonundeydi. Bir cok insan internette de bu sekilde beklentiye girmisti. Spekulasyon boyle bir sey iste. Cogu satti. Hisseyi yukari goturduler.

3.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    9 gun sonra Toros gubrenin actigi dava var. Bu dava nereye gider hisseye etkisi ne olur tahmini olanlar var mi?
     Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Davanin detayini bilmiyorum. Sadece faaliyet raporunda bahsedildigi kadar biliyorum.
    Okumak isteyenler icin genel bilgi:
    http://www.erdem-erdem.av.tr/yayinla...bet-hukumleri/
    Citi gun icinde en iyi ikinci aliciydi. Gun sonu sadece 2000 almis gozukuyor. Sabah toplayip sonra yuksekten verdi herhalde.
    Ben hala haksiz rekabet davasinin hisseye etkisi olup olmayacagini gormek istiyorum.

Kimse yok mu yav
    Hedef fiyatınız neresidir beklentileriniz nedir ?

+5 +10 yapınca uzaydan geliyorsunuz sanırım topiklere ...
    Neyse sessizlik iyidir

6. Böyle bilançosu olan bir tahtaya nasıl alıcılar gelmez anlamış değilim ,ilginç gerçekten

Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Böyle bilançosu olan bir tahtaya nasıl alıcılar gelmez anlamış değilim ,ilginç gerçekten
    Zamanı gelince gelirler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,698
     Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Böyle bilançosu olan bir tahtaya nasıl alıcılar gelmez anlamış değilim ,ilginç gerçekten

Borsada yatırımcı'mı kaldı, her krizde borsada yatırımcı sayısı azalıyor. Yatırımcı dolar alıyor bak dolar mevduatı 195 milyar dolar oldu, faizler düştü şimdide ev ve araba alıyorlar.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 329/553 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •