Sayfa 516/555 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by ilhan1908 Yazıyı Oku
    Kimsenin moralini bozmak istemem ama, geçmişte BAGFS alıp satmış birisi olarak söylüyorum, bu kağıt bu koşullarda 1 TL ye bile inebilir. Uzun bir süreç gerekiyor toparlanma için. Küçük yatırımcıyı öldürmeden çıkmaz yukarı.
    Bu tür korku salan yorumların kimseye faydası olmaz. Arkadaşımın yüklü denebilecek hissesi var. 33te bile vermedi. 1 liraya inse ha batmış ha 1den satmis hiç fark etmez. Eger bu sirket bir daha 33lerin üzerini gorecekse arkadaşım da iyi para kazanacak insallah. Ben bir çıkış yolu bulunacağını inanıyorum. Patronun çökme açıklaması aptalca olsa da.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Bu kibir abidesi patronun yapacağı iş belli. "Çevre şehircilikle uyum içinde çalışıyoruz. Varsa hatamız düzelteceğiz. Önceki açıklamam yanlis anlaşıldı. Tüm kişi ve kurumlardan özür dilerim" yok bu yolun tersini tercih ederse alaman diplomasını dürüp musait cebine sokarlar.

3.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Bu kibir abidesi patronun yapacağı iş belli. "Çevre şehircilikle uyum içinde çalışıyoruz. Varsa hatamız düzelteceğiz. Önceki açıklamam yanlis anlaşıldı. Tüm kişi ve kurumlardan özür dilerim" yok bu yolun tersini tercih ederse alaman diplomasını dürüp musait cebine sokarlar.
    Bırak öyle demesini,kapatırlarsa gübre fiyatları %60 artar diyor...Devletle kafa mı buluyosun...Bu açuklamaya göre inşallah sıkıntı olmaz!!!
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Yuksek doviZ borcunun yanı sıra cironun buyuk kısmını elde ettıgı yaz aylarını bosa gecirirse sen gör cümbüşü hisse 1 lere degilde 5 e duserse gomerim 100 bin lot hurda ederı 5 lira eder bence....yatırum tavsiyes degildir

1976 yapımı Tuzak filmi Cuneyt baba basrolde yöreye yakın bir yerde çekilmiş.degişime dırenen insan sağlıgını umursamayan kafayı işliyor.bugunun 45 yıl öncesi demek bogfas ta adım ileri gıtmemiş halk saglıgını tehlieye atanlara cıddı tedbirler alınmalı ilk oldu inş son olmaz...ytd

7. Cevreyi bahane edip hisseyi bedavaya almak isteyen dolu sosyal medya....

8. Bence gerçek durumdan kimsenin haberi yok. Bu konuyu hiçbirimiz bilmiyoruz.

Sırf çevreyi kirletti diye bi fabrika gözaltı pazarına alınmaz. Eğer öyleyse bu durumda olan diğer fabrikalar neden gözaltı pazarına alınmıyor !!!

Benim bildiğim kaç tane şirket var deniz kenarinda. Ayrıca BAGFAŞ ın denizi kirlettiğine de inanmıyorum. Bakın yazdıklarım yanlış anlaşılmasın, havayı kirletiyor. Bu konuda yok diyemem. Ama denizi kirletmiş olsaydı, yıllardır fabrikanın ön tarafı pislikten görünmezdi.

Bu işin gerçek boyutunu ilerde anlarız.

Sayfa 516/555 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •