Sayfa 507/555 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517 ... SonSon
Arama sonucu : 4438 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

***BAGFS*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( Pazar Değişikliği

İlgili Şirketler [BAGFS]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Pazar Değişikliği

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Açıklamalar

Payları Yıldız Pazar'da işlem gören Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş.'nin (Şirket) 14/06/2021 tarihinde KAP'ta duyurduğu özel durum açıklaması dikkate alınarak, Kotasyon Yönergesinin 35/1-e maddesi kapsamında Şirket paylarının Yakın İzleme Pazarı'na alınmasına, 35/3 maddesi kapsamında Şirket paylarının işlem sırasının 15/06/2021 günü sonuna kadar kapalı kalmaya devam etmesine ve 16/06/2021 tarihinden itibaren Yakın İzleme Pazarı'nda tekrar açılmasına
    karar verilmiştir.

Bildirim İçeriği

Pazar Değişikliği

Pazar Değişikliği
    Şirket Unvanı Pazarı Değişecek Payın Kodu Eski Pazar Yeni Pazar Yeni Pazar'da İşlem Görmeye Başlama Tarihi
    Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş. BAGFS Yıldız Pazar Yakın İzleme Pazarı 16/06/2021

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/942267

BIST

(14/06/2021 - 18:33:02)

2.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Madde 15'den alinti;
    "Faaliyet; süre verilmemesi halinde derhal, süre verilmesi durumunda, bu süre sonunda aykırılık düzeltilmez ise
    Bakanlıkça ya da 12 nci maddenin birinci fıkrası uyarınca denetim yetkisinin devredildiği kurum ve merciler tarafından
    kısmen veya tamamen, süreli veya süresiz olarak durdurulur. Çevre ve insan sağlığı yönünden tehlike yaratan faaliyetler süre
    verilmeksizin durdurulur."
    Son cumleyi iyi okuyun! Çevre ve insan sağlığı yönünden tehlike yaratan faaliyetler olsaydi süre
    verilmeksizin durdurulmasi gerekmez miydi?
    Sayın Trust, sabah yayınlanan KAP bildirimi eklerindeki tutanaklarda, ihracat ve diğer kurumlara olan taahhütleri nedeniyle bu taahhütlerin yerine getirilebilmesi açısından, 50 günlük süre tanınmış.

3. Fazla sıkmayın canınızı,tesislerde sorun sıkıntı var ise eksikler düzelir yoluna devam eder,
    Şirket batmadı sakın sıkmayın canınızı sadece zaman kaybınız olur,
    Sabır hepinize tüm ky arkdaşlar

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

4. Sorun sadece tesis filan değilse!
     Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Fazla sıkmayın canınızı,tesislerde sorun sıkıntı var ise eksikler düzelir yoluna devam eder,
    Şirket batmadı sakın sıkmayın canınızı sadece zaman kaybınız olur,
    Sabır hepinize tüm ky arkdaşlar

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bloomberg de anlattı Patron zaten. hiçbir eksiğimiz yok dedik. Yarın devam eder.

6. https://twitter.com/i/status/1404454859563274244

Ben pek bir şey anlamadım.Bir de siz dinleyin.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

7.  Alıntı Originally Posted by sea Yazıyı Oku
    https://twitter.com/i/status/1404454859563274244

Ben pek bir şey anlamadım.Bir de siz dinleyin.
    Her yerinden kibir ve kendini beğenmişlik akıyor... Hep bir "ben her şeyi bilirim" ve "her şeyin en iyisini ben bilirim" havaları...

Hâlâ neler olup bittiğinin de farkında değil galiba...

Yakın izleme pazarına alınma kararıyla da birlikte iyice, birileri kendi limani olan fabrikayı ucuza ellerinden almaya çalışıyor diye biz işkillenirken adam hiç orali değil.

Varsa yoksa kimyanın 3 elementi...

Bir de ..

Bagfaş DAP/NP/NPK bölümünü 2 yıldır çalıştırmadı mi yoksa çalıştıramadı mi?
    Bunun da izahini tam verse çok iyi olur.

8. Daha önce Ege Gübre sayfasında yazmıştım ...... Gençer Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürlüğe vekalet kimseye güvenmyor her iki göreve ve her sey ondan sorulcak , burdan her sey insanın aklına gelir acaba bu sırf Ege Gübre içinmi diye düşünürken , Bagfas bugunku Bagfas Kap bilidirmine baktım Çevre Bakanlığının tutanağını alanlara , teslim tutanağını alan .......Gençer Yönetim Kurulu Başkanı diyor birde yanına birini yazmışlar İşletme Müdürü Vekili diye bir bayanın adı yazıyodu , içimdem güldüm , şu Faaliyet raporuna bir bakayım Genel Müdür yokmu burda diye ne göreyim Genel Müdür de ........ Gençer yazık çok yazık , yatırım tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Sayfa 507/555 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •