Sayfa 335/553 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon
Arama sonucu : 4418 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by aslan abi Yazıyı Oku
    Senelerdir gencerler sipariş haberlerini fiyatı hareketlendirip küçük yatırımcıya mal yıkma vesilesi yaptılar. çok ah aldılar çokkk ... çok şükür spek geldide oyunu bozdu. spek 16 dan 4,62 e düşürdüğü fiyattan malı kaptı. şimdi 15 e kadar çıkarttı şimdi karı realize ediyor.Marta kadar oyalanır genel kurulda d*****n kuyruğu kopar evellallah....vesselam
     Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Mart ile ilgili düşüncelerinizde ben de hemfikirim .. Ama 3 ayı boş geçmez ,onu da belirteyim.
    Genel kuruldan bedelli beklentiniz mi var?

2. patron üçkağıtçının önde gideni senelerdir milleti kanser ettiler??? 2016 gördüğü 16 ile17 tl li fiyatlara dahi gelmedi spek dediğiniz adamlarda patronun adamları olup onsuz nefes bile alamazlar türk borsası kokuşmuş olup üçkağıtçıları oyuncağı olmuştur??????? 2016 yılında yatırım amacı ile alan vatandaşa bugünkü maliyetı tl olarak 30tl civarı olup kuliyen zarardadır, borsa yatırım aracı olmaktan çıkmış resmen kumarhaneye dönmüştür ???

3.  Alıntı Originally Posted by bekir_56 Yazıyı Oku
    patron üçkağıtçının önde gideni senelerdir milleti kanser ettiler??? 2016 gördüğü 16 ile17 tl li fiyatlara dahi gelmedi spek dediğiniz adamlarda patronun adamları olup onsuz nefes bile alamazlar türk borsası kokuşmuş olup üçkağıtçıları oyuncağı olmuştur??????? 2016 yılında yatırım amacı ile alan vatandaşa bugünkü maliyetı tl olarak 30tl civarı olup kuliyen zarardadır, borsa yatırım aracı olmaktan çıkmış resmen kumarhaneye dönmüştür ???
    BAGFAŞ ı 2016 yılında 15-16 civarından alıp bekleyen birinin bugünki maliyeti en az 40 TL dir.

Döviz ve enflasyona göre düşünmek gerek.

Şahsi fikrimdir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,701
     Alıntı Originally Posted by Sabırlı Borsacı Yazıyı Oku
    BAGFAŞ ı 2016 yılında 15-16 civarından alıp bekleyen birinin bugünki maliyeti en az 40 TL dir.

Döviz ve enflasyona göre düşünmek gerek.

Şahsi fikrimdir.

Kardeşim 13.5 dan BAGFAŞ 10 lot aldığımda çeğrek altın 135 yazıyla yüzotuzbeş türk lirası idi, bugün çeğrek altın ANKARA da 445 tl bu kadar basit hesap.

Hayırlı günler hayırlı cuma'lar.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

5. Dogru zamanda hisseye giremeyen icin durum vahim. 5'den 15'e gitti ama maliyetini dusuremeyen varsa bu firsattan yararlanamadi.
    Benim sasirdigim sey abd kongresinin karari yaptirimlar vs onumuzde dururken ve yabanci takasi borsada dusuyorken hisselerdeki ralli neyin nesi?

6.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Dogru zamanda hisseye giremeyen icin durum vahim. 5'den 15'e gitti ama maliyetini dusuremeyen varsa bu firsattan yararlanamadi.
    Benim sasirdigim sey abd kongresinin karari yaptirimlar vs onumuzde dururken ve yabanci takasi borsada dusuyorken hisselerdeki ralli neyin nesi?
    hangiralliden bahsediyorsanız bilmiyorum???endeks %15 ,20 yükseldi karını arttıran kaç tane hisse yükseldi ??? yükselenler hep zarar açıklayan veya karını düşüren şirketler olmuştur, yani borsa yatırım aracı değil vur kaç aracı olmuştur ???

7. 13 Aralık 2019 Cuma günü Bagfaş 13.60 kapattı. Bugün borsada çok hareketli birgün yaşandı. Endeks 111.900 leri gördü ve 110.000 lerden kapattı. Dolar ise 5.82 lerde.

Haftaya 16-20 Aralık 2019 haftasında bi düzeltme yapması normaldir. Benim beklentim 2-3 gün düşüp yeniden toplamaya başlayacaktır.

Bagfaş 14 Kasım 2019 da yani 1 ay önce 15.00 leri test etti ve 14.70 lerden kapatmıştı.

04 Ocak 2019 kapanış rakamı 4.65 idi. Bakalım 04 Ocak 2020 de nerde olacak?

2020 yılı Nisan Mayıs aylarında 22-23 TL civarına yükselirse bu normaldir. Zaten Garanti Yatırım da bu rakamlara işaret etti.

Şu an itibariyle hala %50 kazandırma potansiyeli var.

Bu yazdıklarım bilgi mahiyetindedir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Herkese bol kazançlar...

8. Hayret yatay piyasada vermediler Henüz bugün. Haber mi bekliyorlar yoksa gün sonunda mı gelecek sopa.

Sayfa 335/553 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •