Sayfa 246/554 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346 ... SonSon
Arama sonucu : 4430 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160

TL BAZLI HAFTALIK GRAFİK
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

2.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    keko azizim şiir gibisin yine
    ayrı bir renk,güzellik katıyorsun sayfaya
    oooo hoş gelmişsi dostum..seni burada tekrardan görmek sevindirici...asıl buraya renk veren sensin dostum.... biz biraz da tahminler yürüterek ve el yordamı ile bir şeyler tespit etmek zorunda kalıyorken sen bizzat elinde dürbün olayları bire bir görebilen birisin...o yüzden de senin düşüncelerin daha sağlam ve güvenilir....

ben sana da kitapçıya da ve diğer arkadaşlara da başarılar diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    oooo hoş gelmişsi dostum..seni burada tekrardan görmek sevindirici...asıl buraya renk veren sensin dostum.... biz biraz da tahminler yürüterek ve el yordamı ile bir şeyler tespit etmek zorunda kalıyorken sen bizzat elinde dürbün olayları bire bir görebilen birisin...o yüzden de senin düşüncelerin daha sağlam ve güvenilir....

ben sana da kitapçıya da ve diğer arkadaşlara da başarılar diliyorum..
    geçmiş olsun abi ceza yemişin kodeste iken sana slm yolladım umarım almışındır
    ben gördüklerimi ve söylenenleri sıkıntı ve güzellikleri arka sayfalarda sıraladım

sıra sizlerde şu bilanco gelsede temelde ak mı karamı siz bilanco uzmanlarından
    önümüzü görcek kelimeler duysak

tüm yatırımcılara bende bol kazançlar dilerim...

sağlık ve mutluluklar dilerim
    :

4.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    geçmiş olsun abi ceza yemişin kodeste iken sana slm yolladım umarım almışındır
    ben gördüklerimi ve söylenenleri sıkıntı ve güzellikleri arka sayfalarda sıraladım

sıra sizlerde şu bilanco gelsede temelde ak mı karamı siz bilanco uzmanlarından
    önümüzü görcek kelimeler duysak

tüm yatırımcılara bende bol kazançlar dilerim...

sağlık ve mutluluklar dilerim
    bir miktar ceza yemiştim dostum...bir topikte bazı yorumlarımı siyaset olarak algılayanlar beni şikayet etmişti...moderatörler de cezayı basmışlardı...bana göre hiç de siyaset değildi söylediklerim ama yine de problem değil..o sayede biraz kafayı dinledik..mesajın ise bana ulaşmadı dostum...istiyorsan tekrardan yaz...ben de çok merak ettim yazdıklarını...

son yorumlarımda da söyledim dövizin düştüğü bir ortamda döviz bazında uygun faiz ile borçlanmış şirketlerden olan bağfasın bundan sonraki çeyreklerde olumlu etkilenmesi gerekiyor...çiftçi de biraz kendine gelir ve gübre tüketimini artıracak olursa bağfas yoluna devam eder...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Sn.keko üstad 04/07/2019 tarihine kadar aldığı cezadan dolayı yorumlarını sizinle paylaşamayacaktır...Bilginize...
    bu arkadaşa itibar yolu ile sadece slm saygı iletmiştim önemli bir durum yok yani
    :

6. abi
    ne oldu gene
    ya abi şu izcinin mırmırım dediği arkadaşla ne derdin var senin öyle buz gibin
    takılma boş ver hisse başlıkları dışında siyaseten farklı görüşste olduğumuz insanların tavrından etkileniyor, onlarsa beni gördüklerinde reisi görmüşçesine öfkelrini benden çıkarıyorlar.
    Son düzenleme : kitapci34; 19-07-2019 saat: 15:42.

7. şincik yazmadan olmaz

bağfaş 2016 zirvesi, 16 tl üzeri, usd karşılığı 5.80 gibi

abartı yok, rakamlar ortada, üstelik son yatırımı yokkene.
    Son düzenleme : kitapci34; 19-07-2019 saat: 15:49.

8. sen bilirsin dostum ....... bende beğeniyorum yalnız yakın geçmişin kazandıran hissesi, öyle çok ciddi bir çıkış beklemiyorum doğrusu, ama bağfaş öyle değil yatırımını tamamlamış olması ektiğini biçeceği zaman hasat zamanıdır, birde .........yakın geçmişin primli hissei olmasına rağmen, bağfaş kadar ciddi bir yatırıma gidip gitmediğini bilmiyorum, sektör cazip o başka şey de gübre sektörü de cazip, çünkü geçmiş senelerde terör olayları dolayısıyla yasaklanan satışlar sektörü fena tökezletti, bağfaş tüm bunları geride bıraktı artık küllerinden doğma zamanı. gene de karar senin tabi ki.

buda bir arkadaşa özelden yazdığım

Sayfa 246/554 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •