Sayfa 391/555 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. İnsanlar yaşıyor ve yaşayan her canlının beslenmeye ihtiyacı var. Beslenme için de tarımsal üretim; tarımsal üretim için de gübreye ihtiyaç var. Bu firma yetkilileri, şirketin değerini düşürmek için bazı olayları bahane mi yapıyorlar? Yazık....

2.  Alıntı Originally Posted by mermers Yazıyı Oku
    İnsanlar yaşıyor ve yaşayan her canlının beslenmeye ihtiyacı var. Beslenme için de tarımsal üretim; tarımsal üretim için de gübreye ihtiyaç var. Bu firma yetkilileri, şirketin değerini düşürmek için bazı olayları bahane mi yapıyorlar? Yazık....
    Ben şok içindeyim bir sanayi şirketi bu kadar düşermi önceden de düşüşler gördüm ama sanayi şirketinde böyle düşüşler olması beni derinden üzdü

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Yapı kredinin robotunun üzerine oynayacak birileri lazım... Endekste en küçük bir düşüşte hemen bekleyen 3-4 kademeye veriyor.

Alıcı olmayınca ortalıkta endeks yükselince kımıldamıyor, ama endeks düşünce hemen düşüveriyor. Son bir aylık düşüşümüzün temel nedeni bu...

4.  Alıntı Originally Posted by TUNGA Yazıyı Oku
    Yapı kredinin robotunun üzerine oynayacak birileri lazım... Endekste en küçük bir düşüşte hemen bekleyen 3-4 kademeye veriyor.

Alıcı olmayınca ortalıkta endeks yükselince kımıldamıyor, ama endeks düşünce hemen düşüveriyor. Son bir aylık düşüşümüzün temel nedeni bu...
    Bu robot tan nasıl kurtulacaz zwten yapı kredi nereye bulaşsa hisseyi mahvediyor

5. Ya Tahta yapıcı battı ya da tahta yapıcı birilerini batırdı...

İş yatırım 170 bin lot satışı var... Bekleyen de 125 bin lot var...

Kredili malı aracı kurum satıyor olabilir...

Başka izahını bulamıyorum..

6.  Alıntı Originally Posted by TUNGA Yazıyı Oku
    Ya Tahta yapıcı battı ya da tahta yapıcı birilerini batırdı...

İş yatırım 170 bin lot satışı var... Bekleyen de 125 bin lot var...

Kredili malı aracı kurum satıyor olabilir...

Başka izahını bulamıyorum..
    Sonuç nereye gidecek acaba ne dersiniz

7. orta-uzun vade icin iyimserim..

Kısa vadeyi kestiremiyorum...

Maliyetine göre hala karda olsam da karın yarıdan çok fazlasınıñ erimesi oldukça rahatsız edici...

Düşüş boyunca ufak ufak aldım...Her alışın ardından fiyat daha da düştü...Bundan da çok rahatsız oldum...

Son bir barutum kaldı, onu atsam mı diye düşünüyorum...

Not: Yatırım amaçlı burdayım...

Kredili mal da taşımıyorum...

Vadem de 3 yıl.. Piyasa değeri olarak 200-250 milyon usd'leri göreceğimiz beklentisindeyim...

Herkesin kendi durumuna göre hareket etmesi gerekir..

Hiç kimse için al-sat-tut tavsiyesi değildir...
     Alıntı Originally Posted by garrett mobil Yazıyı Oku
    Sonuç nereye gidecek acaba ne dersiniz

8. Uzun zamandan beri nakitteyim , o ayrı konu da , bu kağıdın bu kadar alçak ve ******** olduğunu bilmiyordum .. Normalde bu seviyelerini gördükçe bayram etmem gerekiyor ama inanın hiç bir şey hissetmiyorum bile .. Çünkü kararımı verdim , bir daha buna para bağlamam .. Çalışmalarımı bitirdim ,projeksiyonum da hazır . Siz bu ******** kağıtta beklemek zorunda kalan arkadaşlara bol şans diliyorum .. Allah kurtarsın ..

Sayfa 391/555 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •