Sayfa 223/554 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 4430 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

Bu aralar gerçek yatırımcılar cezalandırılıyor. Diğer kagitlarimdan birini saldım çayıra, mevlam kayıra moduna bıraktım. Bunada evden bakınca ,fabrikada herşey güzel gözüküyor ,güzel bakan, güzel görürmüş, guzelliklerde buluşuruz INŞALLAH, ALLAH utandırmasın.

Bu arada hayırlı cumalar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by tuyocu Yazıyı Oku
    bu arada hayırlı cumalar.
    hayırlı cumalar
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Yanlış yeremi geldik ne,kimse yazmıyor, in,cin top oynuyor topikte,bana bakmayın, ben zaten çok yazmiyorum,okuyup feyz almaya çalışıyorum.
    Yatırımların meyvesini yavaş yavaş verir diye düşündüm, ilk çeyrek bilancodada ışık var diye düşünüyordum, ama pek ışık gören yok heralde,eski yatırımcı arkadaşlarda ümitlerini kesmisler anlaşılan, bir yerde bu sessizlikte güzel, çok fazla dikkat çekmiyor ,ona görede güzel toplanabilir diye düşünüyorum. Tabii bu ortamda, kısa vade bir yere girilmez,herşey duzeldiginde zaten bu fiyatlardan birsey bulamayız.

5. 4,90-5,10 arasını bekliyorum pozisyon almak için

6. herkese selamlar..bu hisseyi 5,41 ortalama ile vede fuul olarak almak nasip oldu...umarım ayağım uğurlu gelir...geçmişin temetü kralı bağfası 12 yıllık borsa hayatım boyunca ilk defa alıyorum....bakalım nasip ne olacak ??

endeks son günlerde çıkıyor ama bağfas izliyor...artık zincirlerini kırmalı ve bir hareket yapmalı...bilanço olarak da toparlanmaya ve eski bağfasın ilk işaretlerini üretmeye başlamış....umarım devamı da gelir ve yatırımcılar özledikleri bağfasa kavuşurlar..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. bağfasta işlem hacmi iyicene daralıyor...buda hissenin iyicene sıkıştığını gösteriyor...ben bu işaretleri yukarıya güçlü bir tepkinin ilk işaretleri olarak görüyorum...bakalım tecrübemiz yanılacak mı ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. kendimce küçük çaplı bir teknik analiz yaptım...bu analizden çıkardığım sonuçlar şunlardır:

1-bağfasta 20 lik ema geçmişte destek görevi görmüştür...orada tutunamadığı taktirde de bolinger alt desteğine kadar inmiştir...

2-bolinger alt desteğine inen bağfas her daim oradan tepki üretmiş ve bu tepkisi boligerin üst sınırına kadar olmuştur...halihazırda yakın geçmişte 6,25 fiyatı ile bolingerin alt desteği görülmüş ardından da toparlanmaya başlamıştır...şu anda hisse hissenin fiyatı 5,39 seviyesindedir..mantığımız bağfasın tepkisini sürdürürerek 6,00 da bulunan bolinger üst bandına kadar tepki vermeli diyor...

3-işlem hacmi son haftaların en düşük seviyelerine bu gün ulaşmış görünüyor...buda hissenin sıkıştığını ve artık düşmek istemediğini gösteriyor...zaten düşen işlem hacimleri hisselerin düşüş marjını iyicene kısar...buda hissenin artık bir karar aşamasında olduğunu gösterir..

4-rsi göstergesi diplerine inmiştir ve son günlerde yataydan yavaş yavaş yönünü yukarı vermektedir...buda hissenin bir dip yaşadığını bize işaret ediyor....her dipten sonra bir yükseliş olmalı diyor mantığımız...o yüzden de rsi göstergesinin ileriki günlerde yönünü yukarı vererek fiyat ile birlikte yukarı çıkmalı diyor mantığımız...

5- macd göstergesi de diplerindedir ve bu gösterge de yavaş yavaş açısını azaltarak fiyatı kesme eğilimindedir...bunu yaptığı anda kendince bir al sinyali üretecektir....

kısacası ben teknik olarak hisseyi beğendim..artık hayırlısı olsun dostlar..

Sayfa 223/554 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •