Sayfa 404/554 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon
Arama sonucu : 4430 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. 14.95 kapattı 20 Nisan 2020 Pazartesi günü BAGFAŞ. Endeks 98.900 lerde ve Dolar da 6.94 lerde. Altın gr. ise 375.00 lerde işlem görüyor.

Nisan ayı bitmesine 7 iş günü kaldı. Bu süreçte bagfaş nereleri görür tam bilemiyorum. Ama geçen hafta görmüş olduğumuz 15.50 li seviyeleri bir daha göreceğimizi düşünüyorum.

Bu sene yani 2020 yılında 3 aylık bilançoların gelme tarihleri ertelendi. 01 Haziran 2020 de en son açıklaması lazım Bagfaş bilançosunu. Konsolide olmayanlarda son tarih o çünkü.

Coronavirüs konusunda ise düze çıkacağımız tarihin 25-26 Mayıs 2020 olacağını tahmin ediyorum. Okuduğum ve izlediklerimden edindiğim bilgiler doğrultusunda virüs konusundaki öngörüm bu yönde.

Piyasalar Mayıs ayında olumlu bir hava yakalayabilir. 103.000 ile 120.000 arasında geniş bir aralıkta 2 li Tepe yapacağımızı düşünüyorum. 119.000-120.000 leri bile görmemiz şaşırtıcı olmaz. Ama buna takılmamak da lazım. Piyasa bunu belli edecektir. Mayıs sonu ve en geç Haziran başına kadar en yuksek nereyi görmüşsek ZİRVE orasıdır. Herkes kendi risk algısına göre kararını verecektir. Bunu bilmemizde zaten çok da önemli değildir. Önemli olan bizim elimizdeki kağıtların hangi seviyelere gelebildiğidir. Bu yaşadığımız virüs sürecinde bile %500 bile yükselen kağıtlar oldu. Yani doğru kağıdı bulan parayı da vurdu. Örn. RTALB. 2.00 lerden bugün itibariyle 11.50 lere yükseldi. Bakalım yükseliş nerde son bulacak???

Genel olarak düşüncelerim bu yönde.
    Bagfaş bu Mayıs ayındaki yükselişte kaçları görecek bakalım???
    Ocak ayında görmüş olduğu 20.00-21.00 leri görecek mi? Yoksa yükseliş 16.00-17.00 lerde son mu bulacak?
    İzleyip görecez.

Bol kazançlar herkese...

2. Yazın doğalgaz da ciddi indirim gelicek, bunun maliyetlere etkisini inceleyen oldu mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by abilir Yazıyı Oku
    Yazın doğalgaz da ciddi indirim gelicek, bunun maliyetlere etkisini inceleyen oldu mu?
    Hey uzaylı! Sen hangi galaksidensin!
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

4.  Alıntı Originally Posted by abilir Yazıyı Oku
    Yazın doğalgaz da ciddi indirim gelicek, bunun maliyetlere etkisini inceleyen oldu mu?
    Arkadaşım burası neresi,burda indirim değil bindirim olur.Yaşınız küçükse haklisiniz,büyükse öğrenmiş olmalıydınız.Ama hep 50 liralık kullanıyorsanız onu bilemem😂😂

5. Doğalgaz anlaşmalarının nasıl yapıldığı öğrenin, gelir idaresinin gübre üretiminde kullanılan doğalgaz ile ilgili istisna kapsamındaki yazılarını okuyup , millete yaşını sorun.

6. 15.51 kapattı 22 Nisan 2020 Çarşamba günü Bagfaş. Dolar 6.98 ve Bist 100 de 98.000 lerde. Altın gr. 385.00 lerde.

Bagfaş 15.51 kapanış fiyatı ile 2012 yılı Nisan ayında görmüş olduğu zirvesinde işlem görüyor. Buralarda tutunabilirse 2016 yılı zirvesi olan 16.36-16.49 ları test edecektir.

Garanti yatırım Bagfaş için hedef fiyatını 19.00 TL olarak açıkladı geçen hafta.

Bütün bunlar bize bugünlerde Bagfaş ın bir ZİRVE hareketi yapacağını destekler nitelikte gelişmeler. Beni düşündüren bu hareketin nerde son bulacağı. Robotlar eski verilere ve tarihlere bakarak işlemini yaparsa eğer, Bagfaş ın yükseliş hareketi de bugünlerde sonlanabilir. Mayıs 2020 ayında nolur onu izleyip göreceğiz. Bu sene bilançolar ve tarihler biraz farklı olsa da ben robotların yine aynı şekilde, yani eski verileri ve tarihleri esas alarak işlem yapacaklarını düşünüyorum. Bu da aklınızın bi köşesinde bulunsun.

Herkese bol kazançlar...

7.  Alıntı Originally Posted by Sabırlı Borsacı Yazıyı Oku
    15.51 kapattı 22 Nisan 2020 Çarşamba günü Bagfaş. Dolar 6.98 ve Bist 100 de 98.000 lerde. Altın gr. 385.00 lerde.

Bagfaş 15.51 kapanış fiyatı ile 2012 yılı Nisan ayında görmüş olduğu zirvesinde işlem görüyor. Buralarda tutunabilirse 2016 yılı zirvesi olan 16.36-16.49 ları test edecektir.

Garanti yatırım Bagfaş için hedef fiyatını 19.00 TL olarak açıkladı geçen hafta.

Bütün bunlar bize bugünlerde Bagfaş ın bir ZİRVE hareketi yapacağını destekler nitelikte gelişmeler. Beni düşündüren bu hareketin nerde son bulacağı. Robotlar eski verilere ve tarihlere bakarak işlemini yaparsa eğer, Bagfaş ın yükseliş hareketi de bugünlerde sonlanabilir. Mayıs 2020 ayında nolur onu izleyip göreceğiz. Bu sene bilançolar ve tarihler biraz farklı olsa da ben robotların yine aynı şekilde, yani eski verileri ve tarihleri esas alarak işlem yapacaklarını düşünüyorum. Bu da aklınızın bi köşesinde bulunsun.

Herkese bol kazançlar...
    Alımlarda robot hareketleri var mı acaba aman yapı kredi robotu takılmasın genelde o aşağı çekmekşe ünlü hisseleri

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by garrett mobil Yazıyı Oku
    Alımlarda robot hareketleri var mı acaba aman yapı kredi robotu takılmasın genelde o aşağı çekmekşe ünlü hisseleri

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Robotun olmadığı tahta yok maalesef.

Sayfa 404/554 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •