Sayfa 366/555 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Galiba sadece ikimiz kaldık��sngarret artik 20 yi destek yapnasi lazim.guccuk guccuk artsın bizim olsun��birde guccukyatirinci vardi��kayboldu
    18e gelmesini bekliyorum tekrar döneceğim

2.  Alıntı Originally Posted by gezgin14 Yazıyı Oku
    18e gelmesini bekliyorum tekrar döneceğim
    Ben borsada olmaz sözünü unutali çok oldu😁

3.  Alıntı Originally Posted by yavuz1514 Yazıyı Oku
    2010 yılından başladım bagfs almaya sadece alıyorum... Bendeki hikayesi uzun.. B u forumdan kimler geldi geçti... Ama hep son sözü gencer ağa söyledi... Ama artik filmin sonu geliyor... Fabrika bitti.. Kapasiteyi tam kullanmaya basladi borçlar odeniyor... Siparişler guzel tesislerdeki yenilemelerde bitti...Sessiz takipcilerdenim. Okuyorum yazılanları ilk aldigimda 76 tl idi.. bolunmeler alavere dalavereler mahkemeler... Gubre yasakları hepsini izledik 16 tl den 4 kusurlere indi...Artik finali bekliyorum... O da nasip... Gerisi hikaye...Ben uzun uzun vade yatırımcıyim...
    Borsada hiçbir zaman uv ci olamadim😊kısa ve ov.istedigim fiyata gelirse kârımı alir cikarim olmazsada zararda stoplarim kol kesmeye gitmeden.dediginiz gibi artık bagfasta güzel günler var eski çamlar bardak oldu😁

4. Geçen yaz bagfas ilk girdigimde 5xx lerdeydi grafigine baktığımda şok olmustum.16 lardan 4xx lere gelmişti.al/satlar sonucu 7xxlerden ayrıldım ve sonra 15 lere uçtu😁niye ben erken verdim patronun bir açıklamasını okuyunca erken ayrıldım.nediyor patron 2018faaliyet raporunda ilk yıl azda olsa kara geçerek! Tamam dedim 3c az kar gelir😁kactim😁ve sonrasi 2 ve 3 yıllarda eski kar rakamları diyor patron 3c.gelen 90m.az diyorsa ben 2020 ve 21 i hayal edemiyorum😁

5. Günlük kapanış pasta

6. Kapanış kademeler

7.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Galiba sadece ikimiz kaldık😁sngarret artik 20 yi destek yapnasi lazim.guccuk guccuk artsın bizim olsun😁birde guccukyatirinci vardi😁kayboldu
    Bu arada bu dileğimiz de gerçekleşti.20 üzeri 3ncu kapanis

Sayfa 366/555 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •