Alıntı Originally Posted by Sabırlı Borsacı Yazıyı Oku
Sayın Trust
Daha önceki yazılarımı da okuduysanız, genel olarak bu platformda olan arkadaşları uyardığımı biliyorsunuzdur.
Ocak 2020 de görmüş olduğu 21.00 li seviyenin uzunca bir süre ZİRVE olarak kalacağını ve kırılamayacağını yazmıştım. Ve buna karşılık bazı arkadaşlar bana saldırmaya başlamıştı. Ben de bizim burda paylaştıklarımızın muhabbetten öteye gidemeyeceğini yazmıştım.
Sonraki süreçte ne oldu? Bagfaş Temmuz 2020 de 19.00 lara kadar yükseldi ve sonrasında 07 Ağustos 2020 Cuma günü endeksin 98.500 lere kadar düştüğü gün 13.50 lere kadar geriledi ve aynı gün 15.51 den kapattı.

Bu forum sayfasında bagfaş hakkında yorum yazan bütün arkadaşların lotlarını toplasak 1 milyon lot çıkar mı? 500 bin lot bile çıkmaz!!! Eee bu durumda bizim burda yazdıklarımizın kağıda yön vermede ne kadar etkili olduğunu konuşmamıza da gerek yok sanırım. Yani kimse boş yere gereksiz triplere girmesin. Bagfaş 100 liralara gidecekti de buna biz mi engel olduk!!! Tabiki de hayır. Bunu konuşmak bile saçma..

Bu kağıdın ve her kağıdın bir tahta yapıcısı vardır. Onun ne düşündüğünü bilebilsek, olayı çözeriz deee onu nerden bilwcez!! Yani böyle bir dünya yok.

Ben bu kağıdı uzun yıllardır bilen ve takip eden birisi olarak bu kağıdın hareketlwrini az çok tahmin edebiliyorum. Birazcık çözdüm gibi. Ama kesin mi!? Tabiki de değil.

2021 yılında Bagfaş 10.00 liranın altınsa olursa şaşırmayın. Hatta oralardan yavaş yavaş alın ve toplayın. Birkaç sene içinde size iyi paralar kazandıracaktır.

Görüşlerimi ve tahminlerimi arada bir paylaşıyorum. Amacım kimseyi yanlış yönlendirmek değildir. Sadece muhabbet amaçlı yazmaktayım. Okursunuz ya da okumazsınız. Bu sizin bileceğiniz birşey.

Herkese bol kazançlar diler saygılar sunarım.
Sizi cok iyi anliyorum. Psikolojik bir olay bu. Hissesi olan kotu yorum gormek istemiyor. Ilk ceyrek bilancosu oncesi bilanconun kotu gelecegini ima ettim. Yazmayanlar ortaya cikip guzellemeler yapti. Sonuc ortada o zaman hisse %10 geri geldi. Benim elimde su an hisse yok. Alim firsati gorursem alirim. Bist'in tekrar 98.500'u test edecegini dusundugum icin bulasmadim. Bu kur oranlari ile 2020/3 bilancosu gecen senenin bayagi altinda kalabilir. Ama izledigim hisselerden bagfas. Zamani gelince uzun vadeli soz kesicem.