Sayfa 208/554 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Niye kimse bişey paylaşmıyor ya

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
    Eski bir bagfaşçı(2012 bedelsiz kanununda bedelli kazıgı yiyenlerden) ve halen tekfende devam eden küçük bir yatırımcıyım. Topikde özellikle tahkim konusunda bazı yanlış bilgilendirmeler var. Tekfeninde Libya ile tahkim davası var onun için tahkim üzerinde epey bilgiye sahip olduk. Bagfaş thysenn e yaptırdıgı tesisde kaliteli ürün alamadıgı için ödemelerini yapmamış, thysenn ise ben fabrikayı eksiksiz, çalışır şekilde teslim ettim demiştir. Tahkimde verilen karar KESİNDİR, tenfiz davası ise verilen kararın bir nevi alt mahkemece tasdiki-onayı içindir. örnegin vatandaş Mehmet bey Almanyada eşinden boşanmış olsun, Mehmet bey Türkiyeye geldiğinde hala evli görünecektir. Bunun için Mehmet beyin Türkiyede bir mahkemeye başvurup, arkadaş ben yurtdışında boşandım, işte mahkeme kararı sende bu işi onayla ve ben boşanmış olarak görüneyim demesi gibi...Tenfiz davasında Tahkimdeki davanın içeriği ile ilgili hiçbir şey GÖRÜŞÜLMEZ, bagfaşın burada yapabileceği tek şey Tahkim hakimleri karşı tarafı kayırdı, rüşvet aldı gibisinden bir itiraz olabilir. Tabiki bunu yaptıgı anda Tahkim heyetine, Tahkim mahkemesine bir nevi hakaret gibide algılanabilir. Tekfende thysenn gibi davayı kazandı ama 2 side tenfiz davasını henüz açmadılar. Belkide orta yolu bulup SULH anlaşmasıda yapabilirler. Bagfaş yatırım öncesi yine Alman firmalarından CAN gübre alım garantisi almıştı. Tesisi yapan Alman, Alıcı Alman olunca insanın aklına buda geliyor. Kısaca Bagfaş tahkimde verilen rakamı ve gecikme faizini mecburen ödeyecektir diyeyim. Batronun geçmişini bilen biliyor zaten, mahşer günü alacaklılardan biride benim...Uzun zamandır elinde hisse olan ve büyük zararda olanlar var, diyecek söz yok, Allah sabır versin ve yardımcınız olsun...saygılar..

3. ne yazmıştım bu hissede? GRAFİĞİMİ kaç kişi gördü?

http://www.hisse.net/topluluk/showth...68#post2913168

2019 Ocak yabancı işlemleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Patladı patlayacak. Kıvranıp duruyor.

6.  Alıntı Originally Posted by ilhan1908 Yazıyı Oku
    Patladı patlayacak. Kıvranıp duruyor.
    Öyle gibi ama bir haber gelmesi lazım

Anlayamadım...
    Tahtayı güzel alıyorlar 1 haftadır...ama çabuk mu yoruluyor...yada biançoyu haber alan yukarıda tutup kötü gelince bu yükselişi mi geri verdirtecekler...
    Gübre fab..grafikte tepe yapıp aşağı saldılar..3.10 larda durmazsa aşağı gelir gibi duruyor...
    Yani bağfaşta aynısını yapar mı...

6 aylık pasta

Sayfa 208/554 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •