Sayfa 445/554 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon
Arama sonucu : 4428 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. gübre satışları ve çalışma kapasitesi hakkında bilgi sahibi olan var mı ? şirket içinden biri mesela.. gübre kapasitesi iyiyse bilanço iyi gelir..

2. Son uc gundur bist satildi. Bayram oncesi risk almak istemeyenler mi yoksa ky'nin bilmedigi birseyler mi var bir iki hafta icinde belli olur. Sahsen benim beklemedigim bir satis geldi.
    Bagfas da ikinci ceyrek rakamlari gecen senenin ayni donemine gore daha iyi gelse bile alti aylik rakamlari gecen senenin altinda kalacaktir, cunku ilk ceyrekte 15 milyon tl zarar yazdi.

3. 15.50 civarında işlem görüyor.
    Şimdilik!!!
    07 Ağustos 2020 Cuma günü
    98.500 lere kadar endeks düşmüştü.
    Bagfaş da aynı gün
    13.50 lere kadar düşmüştü.

2020 Ocak ta gördüğü 21.00 li seviyeler uzunca bir süre ZİRVE olarak kalacaktır.

Bagfaş 2021 yılında, 10.00 liranın altında olursa şaşırmayın. Bu yazdıklarım bugünleri kapsamıyor. Yanlış anlaşılma olmasın. Gereksiz polemiklere girmeye luzum yok yani. Yazdıklarımı kabul edersiniz, ya da etmezsiniz. Bunu siz bilirsiniz. Bizim burda yaptığımız muhabbetten öteye gitmez. Gerçek bu!!!

Bagfaş ı düşünce alıp, yükselince satarak iyi karlar elde edebilirsiniz. Ama uzun süre elimde tutacam diyen daha alt seviyelere hazır olsun. Anlatmak istediğim de bu yani. Yani diyelim ki bagfaşı 15.50 lerden aldın ve bekliyorsun. Diyelim ki benim dediğim rakamlara düştü yani 10.00 liranın altlarına. Oralardan da alabilirseniz sorun yok. Nakit parası olan o seviyelerden de alip beklerse iyi paralar kazanabilir.

Bagfaş ın bir sonraki ZİRVE hareketinin içinde 2024 lü yıllarda olacağını düşünüyorum. Şu an için çok uzun süre var gibi görünebilir. Zaten ben de şimdi alın da 2024 ü bekleyin demiyorum. Anlatmaya çalıştığım nokta, bugünler al sat günleridir. Al bekle günleri değildir!!!

Herkese saygılar sunar, bol kazançlar dilerim.

4. Ikinci çeyrek ne zaman açıklanacak ve beklenti nedir arkadaslar

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bagfaş ın 2020/6 aylık bilançosunun iyi geleceğini pek sanmıyorum. Yanıltmak istemem. Ama inandığım bu. Önümüzdeki 10 gün içinde bilanço işi sonlanır. Bekleyip görelim.

6.  Alıntı Originally Posted by Sabırlı Borsacı Yazıyı Oku
    15.50 civarında işlem görüyor.
    Şimdilik!!!
    07 Ağustos 2020 Cuma günü
    98.500 lere kadar endeks düşmüştü.
    Bagfaş da aynı gün
    13.50 lere kadar düşmüştü.

2020 Ocak ta gördüğü 21.00 li seviyeler uzunca bir süre ZİRVE olarak kalacaktır.

Bagfaş 2021 yılında, 10.00 liranın altında olursa şaşırmayın. Bu yazdıklarım bugünleri kapsamıyor. Yanlış anlaşılma olmasın. Gereksiz polemiklere girmeye luzum yok yani. Yazdıklarımı kabul edersiniz, ya da etmezsiniz. Bunu siz bilirsiniz. Bizim burda yaptığımız muhabbetten öteye gitmez. Gerçek bu!!!

Bagfaş ı düşünce alıp, yükselince satarak iyi karlar elde edebilirsiniz. Ama uzun süre elimde tutacam diyen daha alt seviyelere hazır olsun. Anlatmak istediğim de bu yani. Yani diyelim ki bagfaşı 15.50 lerden aldın ve bekliyorsun. Diyelim ki benim dediğim rakamlara düştü yani 10.00 liranın altlarına. Oralardan da alabilirseniz sorun yok. Nakit parası olan o seviyelerden de alip beklerse iyi paralar kazanabilir.

Bagfaş ın bir sonraki ZİRVE hareketinin içinde 2024 lü yıllarda olacağını düşünüyorum. Şu an için çok uzun süre var gibi görünebilir. Zaten ben de şimdi alın da 2024 ü bekleyin demiyorum. Anlatmaya çalıştığım nokta, bugünler al sat günleridir. Al bekle günleri değildir!!!

Herkese saygılar sunar, bol kazançlar dilerim.
    Daha once sana kizanlar olmustu!
    Vay canina.

7.  Alıntı Originally Posted by Sabırlı Borsacı Yazıyı Oku
    Bagfaş ın 2020/6 aylık bilançosunun iyi geleceğini pek sanmıyorum. Yanıltmak istemem. Ama inandığım bu. Önümüzdeki 10 gün içinde bilanço işi sonlanır. Bekleyip görelim.
    Iyi gelmezse vedalasacağım kendisiyle

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Daha once sana kizanlar olmustu!
    Vay canina.
    Sayın Trust
    Daha önceki yazılarımı da okuduysanız, genel olarak bu platformda olan arkadaşları uyardığımı biliyorsunuzdur.
    Ocak 2020 de görmüş olduğu 21.00 li seviyenin uzunca bir süre ZİRVE olarak kalacağını ve kırılamayacağını yazmıştım. Ve buna karşılık bazı arkadaşlar bana saldırmaya başlamıştı. Ben de bizim burda paylaştıklarımızın muhabbetten öteye gidemeyeceğini yazmıştım.
    Sonraki süreçte ne oldu? Bagfaş Temmuz 2020 de 19.00 lara kadar yükseldi ve sonrasında 07 Ağustos 2020 Cuma günü endeksin 98.500 lere kadar düştüğü gün 13.50 lere kadar geriledi ve aynı gün 15.51 den kapattı.

Bu forum sayfasında bagfaş hakkında yorum yazan bütün arkadaşların lotlarını toplasak 1 milyon lot çıkar mı? 500 bin lot bile çıkmaz!!! Eee bu durumda bizim burda yazdıklarımizın kağıda yön vermede ne kadar etkili olduğunu konuşmamıza da gerek yok sanırım. Yani kimse boş yere gereksiz triplere girmesin. Bagfaş 100 liralara gidecekti de buna biz mi engel olduk!!! Tabiki de hayır. Bunu konuşmak bile saçma..

Bu kağıdın ve her kağıdın bir tahta yapıcısı vardır. Onun ne düşündüğünü bilebilsek, olayı çözeriz deee onu nerden bilwcez!! Yani böyle bir dünya yok.

Ben bu kağıdı uzun yıllardır bilen ve takip eden birisi olarak bu kağıdın hareketlwrini az çok tahmin edebiliyorum. Birazcık çözdüm gibi. Ama kesin mi!? Tabiki de değil.

2021 yılında Bagfaş 10.00 liranın altınsa olursa şaşırmayın. Hatta oralardan yavaş yavaş alın ve toplayın. Birkaç sene içinde size iyi paralar kazandıracaktır.

Görüşlerimi ve tahminlerimi arada bir paylaşıyorum. Amacım kimseyi yanlış yönlendirmek değildir. Sadece muhabbet amaçlı yazmaktayım. Okursunuz ya da okumazsınız. Bu sizin bileceğiniz birşey.

Herkese bol kazançlar diler saygılar sunarım.

Sayfa 445/554 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •