Sayfa 141/554 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 4428 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Uzun yazdık oku oku bitiremediler iyi mi?
    Yatırım tavsiyesi değildir.yatırım tasfiyeside değildir

2. 2.1 milyon usd lık sipariş geldi. sevkiat ocakta tamammlanacak

3. slm gönenli956 arkadaşım sen bize bagfstan daha yakınsın anlaşılan o bölgenin insanısın bunun mahkemelik fabrikayla ilgili bir gelişmesi varmı bilgin varmı ayrıca bu aldığı spariş gibi birçok siparişi alıyor ama fiyatlara çok yansımıyor bugün biraz hareketlendi inş hepimiz kazanırız bu fabrika granül gübre ve mahkemesiyle ilgili detaylı bilgisi olan varsa bizleri bilgilendirebilirmi rica etsem?

4. rosense inş buralarda asagı vermeden bayrak yapıp tekrar yukarı gider ters zamanda çıkış yaptı galiba endeks izin vermeyecek gibi

5. Wink

Alıntı Originally Posted by hasansafak09 Yazıyı Oku
    slm gönenli956 arkadaşım sen bize bagfstan daha yakınsın anlaşılan o bölgenin insanısın bunun mahkemelik fabrikayla ilgili bir gelişmesi varmı bilgin varmı ayrıca bu aldığı spariş gibi birçok siparişi alıyor ama fiyatlara çok yansımıyor bugün biraz hareketlendi inş hepimiz kazanırız bu fabrika granül gübre ve mahkemesiyle ilgili detaylı bilgisi olan varsa bizleri bilgilendirebilirmi rica etsem?
    Duyumum var tabi ama malum burada herşeyi paylaşamıyoruz bağlayıcılığı var. Şu kadarını söyleyeyim Bagfasın haklı tarafının fazla olmasına karşın mahkeme sürecinin uzaması iki tarafada kaybettirdiği için anlaşmaya gidilmesi şu an gündemde olduğunu duyuyorum. Açıkça Tarihi vermem doğru olmaz onun için 3 vakte kadar diyorum Ne uzak ne çok yakın yani Siparişlerin iyi olduğu stok bulunmadığını duymuşsunuzdur lakin küçük bir olumsuz haber de gelebilir yakın zamanda. Hisseyi inşallah %-2 -3 etkiler diye umuyorum.

Yazdıklarıım beni bağlar ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Tşkrler sayın gönenli956 arkadaşım değerli bilgilerin için inş güzel günler yaşarız hepimiz hayırlı bol kazançler

Sayfa 141/554 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •