Sayfa 446/553 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon
Arama sonucu : 4418 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Sabırlı Borsacı Yazıyı Oku
    Sayın Trust
    Daha önceki yazılarımı da okuduysanız, genel olarak bu platformda olan arkadaşları uyardığımı biliyorsunuzdur.
    Ocak 2020 de görmüş olduğu 21.00 li seviyenin uzunca bir süre ZİRVE olarak kalacağını ve kırılamayacağını yazmıştım. Ve buna karşılık bazı arkadaşlar bana saldırmaya başlamıştı. Ben de bizim burda paylaştıklarımızın muhabbetten öteye gidemeyeceğini yazmıştım.
    Sonraki süreçte ne oldu? Bagfaş Temmuz 2020 de 19.00 lara kadar yükseldi ve sonrasında 07 Ağustos 2020 Cuma günü endeksin 98.500 lere kadar düştüğü gün 13.50 lere kadar geriledi ve aynı gün 15.51 den kapattı.

Bu forum sayfasında bagfaş hakkında yorum yazan bütün arkadaşların lotlarını toplasak 1 milyon lot çıkar mı? 500 bin lot bile çıkmaz!!! Eee bu durumda bizim burda yazdıklarımizın kağıda yön vermede ne kadar etkili olduğunu konuşmamıza da gerek yok sanırım. Yani kimse boş yere gereksiz triplere girmesin. Bagfaş 100 liralara gidecekti de buna biz mi engel olduk!!! Tabiki de hayır. Bunu konuşmak bile saçma..

Bu kağıdın ve her kağıdın bir tahta yapıcısı vardır. Onun ne düşündüğünü bilebilsek, olayı çözeriz deee onu nerden bilwcez!! Yani böyle bir dünya yok.

Ben bu kağıdı uzun yıllardır bilen ve takip eden birisi olarak bu kağıdın hareketlwrini az çok tahmin edebiliyorum. Birazcık çözdüm gibi. Ama kesin mi!? Tabiki de değil.

2021 yılında Bagfaş 10.00 liranın altınsa olursa şaşırmayın. Hatta oralardan yavaş yavaş alın ve toplayın. Birkaç sene içinde size iyi paralar kazandıracaktır.

Görüşlerimi ve tahminlerimi arada bir paylaşıyorum. Amacım kimseyi yanlış yönlendirmek değildir. Sadece muhabbet amaçlı yazmaktayım. Okursunuz ya da okumazsınız. Bu sizin bileceğiniz birşey.

Herkese bol kazançlar diler saygılar sunarım.
    Sizi cok iyi anliyorum. Psikolojik bir olay bu. Hissesi olan kotu yorum gormek istemiyor. Ilk ceyrek bilancosu oncesi bilanconun kotu gelecegini ima ettim. Yazmayanlar ortaya cikip guzellemeler yapti. Sonuc ortada o zaman hisse %10 geri geldi. Benim elimde su an hisse yok. Alim firsati gorursem alirim. Bist'in tekrar 98.500'u test edecegini dusundugum icin bulasmadim. Bu kur oranlari ile 2020/3 bilancosu gecen senenin bayagi altinda kalabilir. Ama izledigim hisselerden bagfas. Zamani gelince uzun vadeli soz kesicem.

2.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Sizi cok iyi anliyorum. Psikolojik bir olay bu. Hissesi olan kotu yorum gormek istemiyor. Ilk ceyrek bilancosu oncesi bilanconun kotu gelecegini ima ettim. Yazmayanlar ortaya cikip guzellemeler yapti. Sonuc ortada o zaman hisse %10 geri geldi. Benim elimde su an hisse yok. Alim firsati gorursem alirim. Bist'in tekrar 98.500'u test edecegini dusundugum icin bulasmadim. Bu kur oranlari ile 2020/3 bilancosu gecen senenin bayagi altinda kalabilir. Ama izledigim hisselerden bagfas. Zamani gelince uzun vadeli soz kesicem.
    Borsa SABIR ve bilgi işidir.
    Hissenin adından daha çok önemli olan, o hisseyi aldığınız fiyattır. Doğru zamanda doğru fiyattan almak en DOĞRUSUDUR!!!

Takipteyim bende.
    Arada bir alıp satarım.
    Gaza gelmem.
    Hırs yapmam.
    Uçacak kacacaklara da inanmam.
    Zaten uçan kaçan da birşey yok.

Diyelim ki yükseldi ve 30 lira oldu.
    Gerekirse ordan da alırım, eğerki daha çok yükseleceğine inanıyorsam.
    Ama bu ortamda zor!!!

Döviz fiyatları artıyor ve bagfaş ın döviz borcu var. Bu durum da bilançoya olumsuz yansıyor. Bilançonun kötü gelmesi bagfaş ı yükseltmez. Bagfaş bu döviz borcundan kurtulması ile beraber zaten yukarlara doğru ivme kazanacaktır . Ama o günlere de daha zaman var!!!

Takibe devam.

Bol kazançlar dilerim.

3. Su siralar sise'nin birlesmesi varken benim icin bagfas bekleyebilir. Isin komik tarafi bizim borsada sanayi sirketleri borca batik sportifler kadar primli olamiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Sabırlı Borsacı Yazıyı Oku
    Bagfaş ın 2020/6 aylık bilançosunun iyi geleceğini pek sanmıyorum. Yanıltmak istemem. Ama inandığım bu. Önümüzdeki 10 gün içinde bilanço işi sonlanır. Bekleyip görelim.
    Bilançonun iyi gelmeyeceğini söyleyip neden gelmeyeceğinide açıklamak hiçde hoş değil,bende çok iyi gelecek sanıyorum ama sizi yanıltmayım desem olurmu,rakamlarla belgelerle,istatiklerle konuşulur,yazılır,yoksa tahmini bişeyler yazılmaz,bakın pandemide tarım sektörü bu kadar öne çıkmışken bagfaş diğerlerine göre geride kalmıştır.

5.  Alıntı Originally Posted by aras67 Yazıyı Oku
    Bilançonun iyi gelmeyeceğini söyleyip neden gelmeyeceğinide açıklamak hiçde hoş değil,bende çok iyi gelecek sanıyorum ama sizi yanıltmayım desem olurmu,rakamlarla belgelerle,istatiklerle konuşulur,yazılır,yoksa tahmini bişeyler yazılmaz,bakın pandemide tarım sektörü bu kadar öne çıkmışken bagfaş diğerlerine göre geride kalmıştır.
    Sayın ARAS67
    Siz istediğinize inanabilirsiniz.
    Benim yazdıklarım sizi rahatsız ettiyse okumayın lutfen.

Neyin muhabbetini yapıyoz anlamadım. Ben yazdım diye mi bu kağıt düşup yükseliyo!!! Böyle bir fikriniz düşeünceniz mi var???

Sizin için olumlu bir iki şey söyleyim:
    Bagfaş 100 milyon kâr açıklayacakmış!!!

Herkese bol kazançlar diler, saygılar sunarım.

6. Bilanço kötü geliyor herhalde. Yine fena düşüyor...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by mermers Yazıyı Oku
    Bilanço kötü geliyor herhalde. Yine fena düşüyor...
    Favök ilk ceyrege paralel gelsin de gerisi no problemo.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

8.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Favök ilk ceyrege paralel gelsin de gerisi no problemo.
    Artık ne gelirse gelsin, hiç tadı yok. Ky sürekli ezen bir şirket görmedim. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 446/553 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •