Sayfa 291/554 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon
Arama sonucu : 4431 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    İşte tekniğin güzelliğini anlatmak istediğim yer tam burası
    O çürük temeli ve binayı ekranda bazı veriler ile görüyorsun
    Kat çıkıp çıkmamak senin elinde

Bana btc nin ne temel verisi varda 2 usd den 2*.*** usd lere çıktıda
    buralardan 7ooo lere geri geldi
    anlata bilir mi siniz tabiki anlatamazsınız ....
    o zaten kumar neyini anlatayım, temeli güçlü hisseleri evle örneklendirebiliriz, bir ev kira geliriyle 18 ile 25 yıllık kira değeri fiyatıyla satılır, o evi 5 yıllık kira gelirine kimse vermez, maximum düşebileceği yer 12, 13 yıllık kira gelirine düşebilir, kriz ortamlarında.

temel verileri sağlam hisslerde de vakitsiz kat çıkarsanız yer çekimine yenik düşer, birileri çok zarar görür canı yanar, zamanla oluşur
    bağfaştaki gibi ağı ağır, bilançolar açıklandıkça iyiye gidiş görüldükçe kimse hisseden kaçmak istemez dolayısıyla sabreden kazanır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    o zaten kumar neyini anlatayım, temeli güçlü hisseleri evle örneklendirebiliriz, bir ev kira geliriyle 18 ile 25 yıllık kira değeri fiyatıyla satılır, o evi 5 yıllık kira gelirine kimse vermez, maximum düşebileceği yer 12, 13 yıllık kira gelirine düşebilir, kriz ortamlarında.
    temel veriye dayanarak sadece defter değeri gözükür doğrumu
    işte o defter değerine takılır kalır temelciler üzerinde satarlar
    altında alırlar

ama temelciler serbesttir bakınız kat ve kat defter değeri üzerinde seyreden hisseler var
    temelciler bunları almaya korkar pahalı diye lakin teknik
    çanak çömlek patladı der alır bilonco zamanı gelincede temelcilere yedirirler onları

örnek siz ve pnsüt
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

3.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    Peki hangi temele dayanarak gitmişler o rakamlara

kendi kendinizi ele veriyorsunuz

saçmalık tır temel analizi aha o hisseler kanıtlıyor işte
    e onların temeli olmadığı için teknikle gitmişler diyorum, manipülatif yani.

4.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    temel veriye dayanarak sadece defter değeri gözükür doğrumu
    işte o defter değerine takılır kalır temelciler üzerinde satarlar
    altında alırlar

ama temelciler serbesttir bakınız kat ve kat defter değeri üzerinde seyreden hisseler var
    temelciler bunları almaya korkar pahalı diye lakin teknik
    çanak çömlek patladı der alır bilonco zamanı gelincede temelcilere yedirirler onları

örnek siz ve pnsüt
    onlar ufak düşüşler fazla can yakmaz ocak batırmaz , sabreden de gene kazanır, pnsütü isterseniz bi yaşara sorun bakalım kaç liraya verir.

gidin bi de kel rızaya 7 lirayı görmüş hissenizi neden 1 liraya sattın diye sorun.

kat kat defter değerinin üstünde seyreden hissler mutlaka ciddi düzeltmeye giderler, çok can yanar

aselsan da buna örnek.

yada mücoya sorun ihlasın zirvesi neydi sahi?

5. Yabancı takası bir süredir düşüyor sanırım, güncel halini paylaşabilir misiniz, teşekkürler

MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Arkadaşlar Bages 10 yıldır hemen hemen aynı seviyelerde sanırsam.Acaba daha önceleri nasıldı arkadasın babası 25 senedir bages biriktiriyormuş. bages ve asels biriktirsin demiş önümüzdeki 10-15 yıl için hisse sormuştum ama..

diyolarmış 270 i falan görmiş bages ama son 10 yılı görüyorum hissede artmamış.acaba benmi yanlış görüyorum anlamadım?
    Syg

7.  Alıntı Originally Posted by mursevim Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Bages 10 yıldır hemen hemen aynı seviyelerde sanırsam.Acaba daha önceleri nasıldı arkadasın babası 25 senedir bages biriktiriyormuş. bages ve asels biriktirsin demiş önümüzdeki 10-15 yıl için hisse sormuştum ama..

diyolarmış 270 i falan görmiş bages ama son 10 yılı görüyorum hissede artmamış.acaba benmi yanlış görüyorum anlamadım?
    Syg
    bedelsiz ve temetü verdikçe fiyatı da aşağı iner...bağfasın geçmişte fiyatının çok yükseklerde olduğunu hatırlıyorum...bazıları ona borsanın kralı derlerdi..temetüsü bol bir hisseydi..çok seviliyordu..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. Bagfaş 29.970.334 lira kâr getirdi.Hayırlı olsun.

Sayfa 291/554 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •