Sayfa 521/554 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531 ... SonSon
Arama sonucu : 4428 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Zamanı gelince geliriz ...😀

2. Ne zaman bu pazardan çıkar bilen var mı?

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Spk daki davarlar bir günde gözaltına attını kık yıllık kagıgıdı mahkeme yürütmeyi durdurdu neredesiniz şimdi

4. Bu kağıt ne olacak? 50 günlük süre bitmedi mi? Bu pazardan ne zaman çıkacak? Kimin bilgisi var?

5. KAP:2872 sayılı Çevre Kanunu kapsamında alınması gereken çevre izni için T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığına yaptığımız Geçici Faaliyet Belgesi başvurumuz, Bakanlık tarafından bugün, 11.08.2021 tarihinde, uygun bulunarak kabul edilmiş olup ekte paylaşılmaktadır.

Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği'nin rutin bir uygulaması olarak Çevre İzin Belgesi için öncelikle Geçici Faaliyet Belgesi alınması mecburiyeti olup bu kapsamda Şirketimize belge verilmiştir. Geçici Faaliyet Belgesi işletmelerin faaliyette bulunabilmeleri için çevre izni öncesi verilen belgeyi ifade etmektedir. Alınan Geçici Faaliyet Belgesi fosforik asit tesisimiz haricindeki tüm tesislerimizi kapsamakta olup üretim ve satış faaliyetlerimiz bugüne kadar olduğu gibi devam edecektir. Fosforik asit tesisimiz ile ilgili iyileştirme ve bakım çalışmaları devam etmekte olup Bakanlık ile gerekli izin süreci takip edilmektedir.

Sürece ilişkin gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

6. Bilanço ne zaman gelir

7. Yakın zamanda yönetim kuruluna dahil olduğunu öğrendiğim, Mustafa İlgene Dikkat çekmek istiyorum Kendiisi Aynı zamanda Marmarabirlik yönetim kurulunda. Kendisi Cumhurbaşkanımızın Eniştesi Ziya İlgenin kardeşi de oluyor. İllaki Bağfaşa katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum. Ayırca Türkiyenin, Afrika ülkelerinde günden güne artan tarım faaliyetleri var. Daha Yeni Somali Devleti Türkiyenin kullanımı için 1 milyon dönüm tarım arazisi tahsis ettiğine dair bir haber okudum Afrikaya da Gübreler, Bagfaş'dan gider ise hiç fena olmaz Çok Zarardayım ama umutluyum açıkcası

Sayfa 521/554 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •