Sayfa 319/554 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 4428 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Borsada gelecek fiyatlanır, daha iyi olacağı açık ve net bu fiyatlara yansıyacaktır. Ytd. Şahsi fikrimdir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    BİLANCOMUZ HAYIRLI OLSUN

Sayfamı açtım 8 özel mesaj hepinize öncelikle ben ayrı ayrı teşekkür ederim

arkadaşlar ben tekniğe inan bir adamım
    temelden baloncodan haz etmem

lakin soranlar için çok güvendiğim inandığım sevdiğim

SN İZCİ ABİM DEN rica ettim o gerekli bilgileri atar umarım bende buradan paylaşırım

aşşağıda bir dostum ile yapılan sohbet tekniğin önemi

temporary photo sharing
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    :

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Gübre tesislerinde geçen yılın 9 ayına göre toplam üretim 172 tondan 611 tona yükselmiş.Toplam satışlar ise 223 tondan 594 tona yükselmiş.Toplam değer de 19M $ dan 43M dolara yükselmiş görünüyor faaliyet raporunda.#BAGFS

tek korkum şudur ki sosyal medya yıkılıyor nerede çokluk orada gübre
    :

5.  Alıntı Originally Posted by Doksandokuz Yazıyı Oku
    Borsada gelecek fiyatlanır, daha iyi olacağı açık ve net bu fiyatlara yansıyacaktır. Ytd. Şahsi fikrimdir.
    Uretim de ciro da satis da artmis. Gecen senenin bilancosunu unutmus bazilari. Pazartesi iyi prim yapar satip kurtulsunlar. Biz bekleyelim. Baskasinin lafiyla hissemi ucuzdan verecek degilim.

6. Hayırlı uğurlu olsun dostlar güzel bilanço gelmiş ki ben de bağfastan böyle bir bilanço bekliyordum...darısı karelin başına...ki karelden de benzer bir bilanço bekliyorum...

kaliteli hisse eninde sonunda kazandırır...son çeyrekte döviz artışının bir miktar karı törpüleme durumu olabilir ama borçları azaldıkça finansal giderleri de azalacağından karlılık da artacaktır...durmak yok yola devam...başarılarınızın devamını diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. 5 ay önce hisse henüz 5,40 seviyelerinde iken yaptığımız yorumları gaz olarak yorumlayanlar ,hayal satıyor diye görenler umarım şimdilik utanıyorlardır..neyse dostlar ben size başarılar diliyorum..sevdiğim ve gönlümün bir parçasının bağfasta olan hissenin iyi bir çıkış yapmasını diliyorum...unutulmamalıdır ki yeni fabrikanın sadece maliyeti 24 tl idi...zamanla oraya çıkıp aşacağını düşünüyorum...tabi bu hemen olacak bir şey değil , bilançolar geldikçe , finansal borçlar azalıp karlar artıkça olacak bir şeydir...

şirketin finansal borcunun ,borçlarını ödedikçe 2 yıl sonra ciddi olarak azalmasını bekliyorum...o vakit kar marjı ve miktarı da artacaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,702
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Hayırlı uğurlu olsun dostlar güzel bilanço gelmiş ki ben de bağfastan böyle bir bilanço bekliyordum...darısı karelin başına...ki karelden de benzer bir bilanço bekliyorum...

kaliteli hisse eninde sonunda kazandırır...son çeyrekte döviz artışının bir miktar karı törpüleme durumu olabilir ama borçları azaldıkça finansal giderleri de azalacağından karlılık da artacaktır...durmak yok yola devam...başarılarınızın devamını diliyorum...

Teşekkürler keko sabırla bekliyoruz, BAGFAŞ'ta temettü ödemeleri ne zaman başlar acaba ?
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 319/554 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •