Sayfa 56/554 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 441 - 448 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

aylık alanlar

satanlar

3. arkadaşlar sizce bu fiyatlar alım için uygun mu. kafama yattı bu fiyatlar ama şirket hakkında bilgiye sahip değilim. düşünüyorum bakalım. sizin bu hisse hakkındaki fikirleriniz nelerdir arkadaşlar

4. Sn Denizci,kimisi icin ucuz bi kagit, kimisi icinde patron kagidi kucuk yatirimciya kazandirmaz !!! Artik sen sec!!! 10 senedir bekleyenler var!! (Sn.Bellekimi) yani zor bi karar!!

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yabancı bereketi son 1 aydır citibank ciddi alışta ve devamı geleceğine inanıyorum bence bu yıl bizim yılımız olacak en azından artık umutlarımız bu yönde

E2003 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by freesky Yazıyı Oku
    Ver mehteri albayim, ver!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wPc5fHVWCOs

Butun ic ve DIS dusmanlar birlesmisler, hep beraber bizim 3. havalimanini kiskaniyorlar. Bu mehter onlara gelsin.

Tamamen de haksiz sayilmazsiniz ama. Bircok sirket var, her sene duzenli olarak bedellisini yapar, ve paralari cebe indirir. Bunlar kardan kimseye koklatmiyorlarsa da, en azindan yatirim yapiyorlar; sabredene.

Kolay gelsin, hayirli ve bereketli kazanclariniz olsun.

freesky
    Kapat gözlerini dostum.Kendini patronun şevkatli kollarına bırak.
    Hucum Marşı Destur Ya Allah

Birde 10 senecilere bir iki sözüm var. Bu dev size o kadar çok trade imkanı tanıdı ki değerlendiremediyseniz Patronun suçu ne?10 sene insan eşine sabredemiyor maşallah size.Eğer Temettü bedelsiz verecek düzenli kağıt arıyorsanız yanlış adrestesiniz.
    PATRON GAZA BASACAK ŞİRKETTE DEĞİŞİM OLACAK DEYİNCE DEVLETİN ALBAYIYLA DALGA GEÇENLER YARIN ÖBÜRGÜN ÖZELDEN YAZMAYA BAŞLARLAR.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Paramı başka yerde değerlendirecem için hisselerimi sattım çorba parasıda kazandırdı ama kalanlar pişman olmax gibime geliyo herşey hisse lehine

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    öd tengri yaşar kişi oglı kop ölgeli törümiş..

Sayfa 56/554 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •