Sayfa 551/554 İlkİlk ... 51451501541549550551552553 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

Alıntı Originally Posted by yaşlı_kurt Yazıyı Oku
    Duyduklarım bu şirketle ilgili
    efsane
    svg
    Dubai de şirket kurdu
    Herhalde iyi olur

2. Ortada ne bir haber ne mkk 'satış kaydı ne bedelli ser. artırımı ne endekste devre kesme yokken Bagfas gibi 2023 yılı eksi değer kaybıyla kapamış bir hisseyi dip kapatmak bize kapıyı göstermek demektir.Tasımızı taragımızı toplayıp borsadan cıkıp kıbrısa rulet masasına gidelim bari gezip görüp keyif alırız.Burda agalar kendileri çalıp kendileri oynasın...

3. bu borc işi yuzunden kaç taban ceker aslında bu borc bana gore fıyatlandı ancak..yınede temkınlı olmakta fayda var
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Bedelli yapar mı

5. Herkesin Kararları Kendine Aittir 2 milyon TL ve üzeri hacim baz alınmıştır.
    en çok işlem yapan kurum net 2,887,236
    BAGFS ( 30.40 ) Gördü
    Ortalamalar( 29.846 )
    An İtibariyle( 29.58 ) + 2.00
    Bilgilendirme Amaçlıdır

6. Endeksin 26 Aralıktan itibaren kalkışından itibaren dolar bazlı %20 yükselişinden nasiplenemeyenler..

7. BAGFS Patron yaşlı birde üzerine mahkeme ve tazminat durumu var sanırım, ondan baskılanıyor diye biliyorum, bunu araştırmak gerek. Kap da bir haber yok...
    Mali sorunlarını çözdüğüne dair bilgi yok....
    Gruplar malda mal çıkmak için kaldırıyorlar....
    Pek gelecek vaad ettiği söylenemez....
    Daha önce bahsettiklerim de bir değişilklik yok.
    Borçlarını yeniden yapılandırmak için ZIRAAT Bankası ve ZIRAAT Katılım ile anlaşması bekleniyordu..
    Hatta Tarım Kredi Başkanı Hüseyin bey CB dan bu firmalara gereken yardım yapılsın talimatı aldığıda söylendi. Ama yapmak istemiyorlar.
    Bu firma ve sektördeki diğerleri belli sermaye gruplarının eline geçmesi için uzun bir işkence süreci yürütüyorlar.
    Bu olaylar belirsizken sizin para kazanmanız sadece tesadüf ve Kımızı/Siyah oynayan Ruletci kadardır.
    Uyarılarım hisse yukarı gitmez anlamına da gelmez.

Son 5 yılda karı en fazla artan şirketler arasında BAGFS %1484

sosyal medyada gördüm alıntıladım;

(International Court of Arbitration) Tahkim yargılamasında AG lehine sonuçlanmıştı ve Bagfas'ın 24.500.000 EURO tutarında ödeme yapmasına karar verilmişti. Bu karar tenfiz edildi ve en son 15.01.2024 bu karar kesinleşti, şirket ciddi bir ödeme yapacak AG adlı şirkete.

Sayfa 551/554 İlkİlk ... 51451501541549550551552553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •