Special Days Image
Sayfa 364/554 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon
Arama sonucu : 4430 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Yabancı takası sürekli yükseliyor.Son olarak 13.61 olmuş.Ancak bugün bir miktar yabancı satışı görülüyor.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

2. Daha fazla almak istiyorum, ancak düşer diye korkuyorum.
    Satıp kar cebe yakışır demek istiyorum, ancak daha da yükselir diye korkuyorum.

Gönlümden daha yüksek rakamlar geçmesine rağmen acaba bu ruh durumuma göre kağıt dengesini ve ederini buldu mu diyorum

Siz ne bekliyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by garrett mobil Yazıyı Oku
    Almadım elimde hisse mevcut ama burdan almadım bakalım yarın ne yapacak adamları tam çözemedim açıkcası hissede beklentim büyük alım fırsatlarını değerlendireceğim bugun 300 lot kadar daha ilave ettim sadecee

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Ederi olsuğuna inanıyorum kar açıklayacak diyorum tabi tahta yapıcı ne yapacağını kestiremiyorum ama buralardan kademeli alımlarla alım yapılır. Kademeli alımların çok faydası var elimde 1.67 ortalama ile zoren var bugun ufak da kaar alarak onu verip bugun buralardan biraz daha alırım 500 lot civarı bakalım gissebin yönü nasıl bugun

4. Pazarlamacilar is basinda. Gecen gun yabanci alimlari ile ilgili bilgiler paylasmistim. Anladigim kadariyla buralarda yazilanlar okunup ona gore oyun plani kuruyor tahtaci. Son iki gundur algiyi bozmak icin yabancilardan biri satisa geciyor!!!
    3-4 sene tutan zengin olur. Kenarda olasi bir bedelli icin nakit tutun bence. Garanti olsun isiniz. Ben paylasimlara son veriyorum kalanlara bol sans.

5.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Pazarlamacilar is basinda. Gecen gun yabanci alimlari ile ilgili bilgiler paylasmistim. Anladigim kadariyla buralarda yazilanlar okunup ona gore oyun plani kuruyor tahtaci. Son iki gundur algiyi bozmak icin yabancilardan biri satisa geciyor!!!
    3-4 sene tutan zengin olur. Kenarda olasi bir bedelli icin nakit tutun bence. Garanti olsun isiniz. Ben paylasimlara son veriyorum kalanlara bol sans.
    Ne yaparlarsa yapsınlar ederi var kağıt gidecek ama ben hisse artısı yapmıyorum

6.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Pazarlamacilar is basinda. Gecen gun yabanci alimlari ile ilgili bilgiler paylasmistim. Anladigim kadariyla buralarda yazilanlar okunup ona gore oyun plani kuruyor tahtaci. Son iki gundur algiyi bozmak icin yabancilardan biri satisa geciyor!!!
    Bedelsiz demek istiyorsunuz herhalde😁yatırımlar bitmiş uretim/satis artmis borclar ödeniyor bilançoda kasada nakit var ne yapacak ilerde bence ya temettu verecek yada bedelsiz olur muhtemelen.

7. Kapanış kademeler

8. Kapanış günlük pasta

Sayfa 364/554 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •