Sayfa 510/554 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Yazık günah şu şirket ne duruma geldi, çok üzüldüm, çok stres oldum.

Şirket olarak çevre ile ile eğer varsa biz hatamız düzeltmeliyiz, bu her şeyden önemli, eyvallah. Şunları şunları tamamlayacağız derdi yönetim ki bu iş çözülürdü ( patron anladığım kadarıyla yok diyor).

Zar zor biriktirdiğimiz hisselerimiz 1 gecede değer kaybediyor. İnşallah şu işten büyük zarar görmeden kurtuluruz.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...ekler-6488886/
    Patron fabrikama çökecekler demiş. Adam 2015 den beri temettü vermemiş üzerine birde bedelli açıklamış. İstikrarlı şekilde kar edememiş ama sıkışınca firmasına çökecekler demiş. Firmaya ve küçük yatırımcıya yıllardır gün göstermemiş, bandırma körfezinin anasını bellemiş ama firmasına çökeceklermiş. El insaf.
    Çık da deki standartlara uyumlu arıtma tesisi yapacağız, arıtma yapılana kadar atıkları denize boşaltmadan bertaraf edeceğiz falan. Uzlaşmacı ol. Yazık ya , bu kafayla bu işi kanuni yollardan çözemez.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3. Bagfaş bugün
    Yani
    16 Haziran 2021 Çarşamba günü
    Yakın İzleme Pazarında işlem görmeye başlayacak.

Gün içinde 4 defa işlem görecek.

Şu an için beklenen %10 taban olacağı yönünde bir beklenti var. Akşam seans bitince eğer olur da %10 düşmediyse bu hisse çok sağlam demektir.

Bu süreç, bagfaş ı çok yıpratacağa benziyor. Elinde hisse olanlar ya burdan kol kesecek, ya da bekleyip, düşüş bittiğinde alttan geri toplayacaklar.

Bu iş, kimsenin aklına gelmezdi. Benim işyerimde bi arkadaşta 10 bin lot var. Belki de daha fazla ! Ortalama 25.00 civarı maliyeti var. İnşaallah bir an önce düzene girer de insanlar da rahatlar. Yoksa bu iş, çok kişiyi üzecek gibi de duruyor.

Takip..

4. Vay be adam mallarıma cokecekler diye ripartaj vermiş sözcüye..

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...ekler-6488886/
    Patron fabrikama çökecekler demiş. Adam 2015 den beri temettü vermemiş üzerine birde bedelli açıklamış. İstikrarlı şekilde kar edememiş ama sıkışınca firmasına çökecekler demiş. Firmaya ve küçük yatırımcıya yıllardır gün göstermemiş, bandırma körfezinin anasını bellemiş ama firmasına çökeceklermiş. El insaf.
    Çık da deki standartlara uyumlu arıtma tesisi yapacağız, arıtma yapılana kadar atıkları denize boşaltmadan bertaraf edeceğiz falan. Uzlaşmacı ol. Yazık ya , bu kafayla bu işi kanuni yollardan çözemez.
    Sözcü'nün , haberin tamamını okuyunca manşeti çok abarttığını düşünüyorum. Diğer yandan da patron'un Sözcü'ye yaptığı açıklamayı çok amatörce buluyorum. Hem de dediğiniz gibi dediğiniz gibi uzlaşmacı bir dil değil.

1- Demiş ki sosyal medyada böyle böyle diyorlar, Bunu zaten senden daha iyi bilecek kişi mi var. Varsa böyle bir durum açıkla, yoksa zaten şirketten bihaber bıraktığın ky'yi iyice kıllandırma.
    2- Bir takım eksiklikler vardı, onları bugün tamamladık demiş. O zaman önce git kamu kurumuna, biz halettik de, iş olmazsa o zaman velveleye ver..
    3- Bu tarz açıklamalarla zaten başkasının bu şirketi çökertmesi için bir şey yapmasına gerek yok.

4- Ayrıca dün Çevre Bakan'ı açıklama yapmış bizim gibi birkaç tesis daha kapatılmış. ( termik tesis- birkaç tersane) Bu benim açımdan görece iyi haber.

Alıntı Originally Posted by kucukortak Yazıyı Oku
    Sözcü'nün , haberin tamamını okuyunca manşeti çok abarttığını düşünüyorum. Diğer yandan da patron'un Sözcü'ye yaptığı açıklamayı çok amatörce buluyorum. Hem de dediğiniz gibi dediğiniz gibi uzlaşmacı bir dil değil.

1- Demiş ki sosyal medyada böyle böyle diyorlar, Bunu zaten senden daha iyi bilecek kişi mi var. Varsa böyle bir durum açıkla, yoksa zaten şirketten bihaber bıraktığın ky'yi iyice kıllandırma.
    2- Bir takım eksiklikler vardı, onları bugün tamamladık demiş. O zaman önce git kamu kurumuna, biz halettik de, iş olmazsa o zaman velveleye ver..
    3- Bu tarz açıklamalarla zaten başkasının bu şirketi çökertmesi için bir şey yapmasına gerek yok.

4- Ayrıca dün Çevre Bakan'ı açıklama yapmış bizim gibi birkaç tesis daha kapatılmış. ( termik tesis- birkaç tersane) Bu benim açımdan görece iyi haber.
    Aynen öyle, gerekli tedbirleri alacağım, çevre bakanlığı ile beraber çalışacağız vs de. Üzerine düşenleri projelendir falan filan. Profesyonellik bunu gerektirir.
    Firmama çökecekler de nedir? Firmanın zaten %56 sı halka açık ve buna rağmen firmayı bu amca yönetiyor. Firmaya çöken biri varsa o da Recep Gencer'dir. Azınlık hisse ile tüm %100 ü yönetiyor yıllardır.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7. Yastık altı altın mantığını anlamaya başladım. Kimse çökemez.

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by kucukortak Yazıyı Oku

Yazınıza katılıyorum ayrıca patron olacak işide olmaması için gerekli çabayı sarf etmiş
    Elinde bir belge yada duyum varsa gerekli kurumlarla paylaş. Bu adam tehlike

Sayfa 510/554 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •