Sayfa 533/554 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Savaş başlangıcı seviyesine getirdiler güzelim şirketi. Hayırlısı olsun. Bu sene kâr etti etti seneye marttan sonra bu ortamı bulamaz

2. Bilançonun bekleneceği günün sabahı alakasız bir bildirim yapıyorlar; sanki başka bir gün kalmadı. Zannedersin FED bilançosu açıklayacaklar da son saniyeyi bekliyorlar..

3. Rus gübresi için çağrı
    Milli Savunma Bakanı Akar, 1 Ağustos'tan bu yana 51 geminin yola çıktığını belirterek, "656 bin 349 ton tahıl sevkiyatı gerçekleştirildi" dedi. BM Genel Sekreteri Guterres ise benzer bir iş birliğinin Rus gübresi için düzenlenmesi gerektiğini belirtti.
    https://www.dunya.com/gundem/rus-gub...-haberi-666809
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Kar 200 m iyi degil yatırım fonları malı ondan mı basıyor yön ne ola

5. İs hariç herkes mal basmış

6. Yatırım fonları mal basıyor elinde çok mal var

7. Ucuzun vardır illeti pahalının vardır lezzeti kşlın arkasında oyak var malın biri bunla onunla bunu karşılaştırmış rus gübresinede tayyi el atmış bu arada çaktılar bagfaşa

8. İnsan, Bagfas borsa'nın en eski şirketlerinden biri olunca yönetimin çok profesyonel, yatırımcısına düzenli kar dağıtan bir mantaliteye sahip olmasını doğal olarak bekliyor.. Ama maalesef BENİM kriterlerime göre çok zayıf ve beceriksiz bir yönetimi var..

Elimde bir miktar senedim mevcut, bozuk saat günde 2 sefer doğruyu gösterir misali , eğer olur da ciddi bir yükseliş yapar ve ederine ulaşırsa diye bir umut bekliyorum..

Sayfa 533/554 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •