Sayfa 231/554 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. yolun ve bahtın açık olsun bağfas...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    endeks düşüyor ama bağfas çıkıyor...tebrikler bağfas..seni ve ttraktörü çok seviyorum..ama elimde sadece traktör var....sermayem çok olsa da sevdiğim her hisseden fazlası ile alabilseydim güzel olurdu...sermaye olmayınca mecbur bir tane sevdiğimiz alıyoruz ama dışarıda kalan 5 tane de sevdiğimize sadece bakabiliyoruz...
    Keko daha dun gazı vermişsin bugün tüymüşsun yine .

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by caferak Yazıyı Oku
    Keko daha dun gazı vermişsin bugün tüymüşsun yine .

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben pek de sabırlı değilim dostum..ama aldığım hisseler kaliteli ve beklentili...şu anda bağfasta kalsaydım sermayem %7 civarı daha fazla olacaktı...nasip değilmiş diyeyim...

söylediklerimiz inanarak söylediklerimizdir...beğendiğim zaten 5 civarı hisse var..şu ana kadar neredeyse bu hisselerin tümünde yorum yaptım...sadece beğendiğim vede gözlerden uzakta kalan yorum yapmadığım bir hisse kaldı...yorum yaptığım tüm hisseler çıkıyorlar ve kalitelidirler....kime ne nasip olur bilemem...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. cafer kardeş keşkem fiyatı henüz 5,40 larda iken bağfası keşif etseydin...bak o vakitler çok yazdık burda...bu hafta güzel çıkış yapınca yeni yeni millet keşif ediyor...son zamanlarda yazdıklarımız bir gün gelecek tarih olacak...millet gelip buraları okuduğunda vay be geçmişte fiyat şuralardaymış da keko denilen gazcının biri bunları söylemiş diye okuyacaklar..

borsada nasibinizde yoksa elden de bir şey gelmiyor...nasip...sabır...çok önemli...

5. https://www.bilgeyatirimci.com/i/bag...ampaign=manual

borsa kurtları hisseyi yeni yeni keşif etmeye başlamış....hayırlısı diyelim..bu arada teknik yönden bazı iyileşmeler olduğu belirtilmiş yorumda...okumak öğrenmek her zaman iyidir dostlar..

BAGFS haftalık portföye eklenmiştir...

7. 2 aydır iş ilişkisi haberi düşmedi, forum tekrar sustu, fırtına öncesi sessizlik olsa bari

8.  Alıntı Originally Posted by chacu Yazıyı Oku
    2 aydır iş ilişkisi haberi düşmedi, forum tekrar sustu, fırtına öncesi sessizlik olsa bari
    dürbünleri eline alan da yok..gemileri izleyecek kimseler kalmamış...ama işaretler olumludur...son çıkışın düzeltmesi de bu gün bittiğini görüyorum...tekrardan çıkacağına inanıyorum..

Sayfa 231/554 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •