Special Days Image
Sayfa 261/554 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon
Arama sonucu : 4430 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    verdiğim rahatsızlıktan dolayı herkezden özür dilerim

HAYIRLI GECELER
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

2.  Alıntı Originally Posted by tuyocu Yazıyı Oku
    Iyi kötü makinalardan,sistemlerden anlarim.Yeni kurulan bir makine ve sistem sıfır olsa bile yuzde yuz kapasiteyle calisabilmesi için bir yili gozden cikarmak gerekir.Sonucta sifirda olsa bunlari calistiracak insan faktörü var.Yani makine operatorlerininde kendini gelistirmesi zaman alir.Burda sistem calismaya başlamış, operatörler ustalar dshada iyi olacak. Ilk calistiginda fire fazla veriyordur bunlar zaman icinde azalacaktir.Piyasadan uzun süre kopuk olduğu icin musteri kayiplarida olmus olabilir.Ama artik carklar dönüyor ,pazarlamacilarimiz daha aktiftir bizde geldik diyorlardir.Zaten cironun ilk ceyrekteki artışı ve sonrasinda gemilerin,kamyonlarin trafiginden dahada artacağı anlasilabilmektedir.Bugun parayi koydum yarin uçsun oyle bi dünya yok.Direk dikmesinide istemiyorum açıkçası, dikkat cekmeden bir,iki,bir,iki ince gitsin.O direkler görüldumu ,duvara yaşlanıp yurumek gerekir.He cok guzel gelişmeler olur oda sorun degil ,gerekirse o diregi tasimasinida biliriz.
    çok haklısınız dünkü konuşmalarımdan edindiğim kanaat odur, siz güzel dile getirmişsiniz.firmadada yeniden ayağa kalkmanın heyecanı var, küllerinden yeniden ateşlenmenin doğmanın heyecanı diyeyim.
    Son düzenleme : kitapci34; 23-07-2019 saat: 09:33.

3. abi seans başlamadan biş şey demeyecen mi?
    yok ben öyle günlük bi şey demem diyemem teknikçi değilim çünkü
    olurda keko dostum karar verirde gelirse günlük şeyleri o söyler, sen şimdilik tüyocu abinin dediklerine kulak ver mırmırın haberlerini de ıskalama. En iyi taktik al yat, başka bir deyişle al unut taktiğidir, yatırımcılık odur zaten.

4. Sen bağfaşsın, durdonun birim fiyatı gelip seni geçince yüzün kızarmalı.

5. Cıty 1001 milyoncuk olmuş, binbir gece masalları ÖYLE .10 K'YLA OLAMZ 100 K ÜZERİ DOLU DOL ALACAN CITY CİK.

6. 2016 bir bağfaş =1.5 aselsan gene bir bağfaş= minimum 5 hektaş bilmem anlatabildim mi?

7. olurda yakın gelecekte bi devre kesersek de ben erik dalını çalarsam, mod beni kodese tıkarmı, kodese tıksa da değermi?

8. cıty 1.015 mn. olmuş

Sayfa 261/554 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •