Sayfa 102/709 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 809 - 816 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Savunma ve silah sanayi gelecek vaat ediyor. Yakışır patrona!

Yatırım tavsiyesi değildir!
    Kesinlikle olur tabi, olmaz dememek lazım. O zaman tadından yenmez. Patronun vardır bir planı. Bu saatten sonra gemi yola çıktı geri dönmez. İleri gider geri gelmez düşüncesindeyim. Her tür hikaye uydurulur bu hisseye ve bu saatten sonra olumsuz bilançosu da olacağını zannetmiyorum, var mı böyle başka bir hisse. YTD

2.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Kesinlikle olur tabi, olmaz dememek lazım. O zaman tadından yenmez. Patronun vardır bir planı. Bu saatten sonra gemi yola çıktı geri dönmez. İleri gider geri gelmez düşüncesindeyim. Her tür hikaye uydurulur bu hisseye ve bu saatten sonra olumsuz bilançosu da olacağını zannetmiyorum, var mı böyle başka bir hisse. YTD
    Ben olsam patronun yerinde anında insansız hava aracı yapan firma ile ortak olurum

3. Herşey iyi güzelde hisse daha evet öncesi düştüğü yere ulaşamadı. Şu an 2.35-2,50 aralığında olması gerekirdi. Çok kararsız bir speğimiz var gitsem mi kalsam mı kararsızlığı hala sürüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Herşey iyi güzelde hisse daha evet öncesi düştüğü yere ulaşamadı. Şu an 2.35-2,50 aralığında olması gerekirdi. Çok kararsız bir speğimiz var gitsem mi kalsam mı kararsızlığı hala sürüyor.
    Burada bir çok komplo teorisi döktürürdüm ama kafa karıştırmaktan başka işe yaramazdı

5. Hissenin altını her gün belli bir saatte ısıtıyor ardından birçok işlem dönüyor ama kim alıyor kim satıyor ne oluyor anlamış değilim.

6.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Hissenin altını her gün belli bir saatte ısıtıyor ardından birçok işlem dönüyor ama kim alıyor kim satıyor ne oluyor anlamış değilim.
    Acaba bizim spekin kulağına "dur abi, biraz sonra chp sine i millete bile döneriz" açıklaması yapacaklar diye fısıldamışmıdır?

7.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Acaba bizim spekin kulağına "dur abi, biraz sonra chp sine i millete bile döneriz" açıklaması yapacaklar diye fısıldamışmıdır?

Onlar daha ayıkamadılar)

8.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Onlar daha ayıkamadılar)
    Ya acaba bizim patron tencere tava işine mi girse. Bugünkü trend tencere tava. Ya sabır!

Sayfa 102/709 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •