Sayfa 12/709 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 89 - 96 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by İBİLOĞLU Yazıyı Oku

Arkadaşlar izlemeye alın derim ben !!!!! DİKKAAATTTT !
    Syn Ibiloglu..
    !!! Dikkat ten kastınızı tam anlayamadim.. yanasmayin mi.. takip edin alabilirsiniz mi.. aciklayabilirmisiniz.
    Teşekkürler..

-- Yatirim tavsiyesi degildir. --

Sent from my GT-I9295 using Android mobile app

2. Arkadaşlar, ben bugüne kadar kimseye ne al ne de sat demedim, diyemem. Tarzım değil. Pasta güzel. Tacire bakmak lazım. Normalde malda kalmaması lazımdı. Yarın sankim yukarı trend alacak gibi. Yarın pastada satanlarda görmezsek pozitifliğim devam eder.

Sent from my ASUS_Z00AD using hisse.net mobile app
    @İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

3.  Alıntı Originally Posted by İBİLOĞLU Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, ben bugüne kadar kimseye ne al ne de sat demedim, diyemem. Tarzım değil. Pasta güzel. Tacire bakmak lazım. Normalde malda kalmaması lazımdı. Yarın sankim yukarı trend alacak gibi. Yarın pastada satanlarda görmezsek pozitifliğim devam eder.

Verdiğiniz açıklayıcı bilgi için teşekkürler.

4. Syn. Ibiloglu
    Tesekkur ederim. .

Sent from my GT-I9295 using Android mobile app

5. Rica ederim arkadaşlar

@İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

6. Yukarda türkiyenin en sağlam en güçlü holdingi var dün akşamüstü olanlara bir bakın işlemlere dikkat edin şimdi bu işlem bazlı manüplasyon değilmi adam o kadar korkusuz ve umursamazki taban fiyatın altına işlem yapıyo görelim bakalım spk bu işlemi yapana ceza verecekmi tabiki veremicek çünki o işlemi yapan Hanss ,spk ancak bizim gibi yerli küçük yatırımcıya bol bol yasak getirir ama yabancıya gık diyemez,adam resmen mesaj vermiş yemişim sizin spk nızı borsanızı kanunlarımızı istersem böyle bir tuşla sizin en sağlam en güçlü holdinginizide borsanızıda s.....m demiş dün beş dakikada resmen milletin stopunu patlattılar spk da yorum yapma yasağı getirip milleti koruduğunu sansın 🙂

7. Orda özel emir ile geçiş var

@İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

8. Sn ibilioglu salı günü Deniz yatırım almisti dün tacirler aldı.bunlarin virman yaptığı takdirde bu virmanlari görebileceğimiz bir site varmı.yoksa takaslarda satmadigi halde lotunun azalmasıyla mı virman yaptığını anlayabiliyoruz.y.t.d.

Sent from my Lenovo A7000-a using hisse.net mobile app

Sayfa 12/709 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •