Sayfa 137/709 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Lan neleri kaçıdırdık bu makine yüzünden, ama bu hafta bilenço ile bu da gider. Gözaltında ki hisseler bile % 50 yaptı. Endex e göre hitse bile yeter bu baskılama inşallah hayırdır.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by scrf_4848 Yazıyı Oku
    senin gibi tahtanın da yapıcının da ulker grubunun da verdım gıttı al ac gozlu ******** gozun doysuın herkes galıp aga ya pıslık atar lan adamın butu n kagıtları prımlendı avgyoda kazandıgımın 3 de bırını sana verdım murat ulker hayrını gor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. "Benim sevdiceğimde din var iman yok " dinlediğim türküden bir parça nasılda cuk diye oturuyor maktka

4.  Alıntı Originally Posted by İBİLOĞLU Yazıyı Oku
    Abi bilginize guvenerekten bisey sormak istiyorum bugun thy gun ici yuksek. 6.47 gormus ama kademe abalizine baktiginiz zaman 6.51 den 1.5milyon lot islem olmus bu nasil olur

5. İran bayimizle Saipa, Kooshesh Karan, Idaj Engineering firmarına ziyaretler düzenlendi

Mersin bayimiz Santek ve Akdeniz Çivi'ye teknik satış ekibimizce kesici takımlar eğitimi verildi.

Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6. Çalışanlarımızdan Dağcılık sporu ile uğraşan Adem Yılmaz Isparta Dedegöl dağına yaptığı tırmanışta flamamızı zirvede dalgalandırmıştır.

Subnimal mesajmı veriyorlar acaba zirve falan

7. 2017 Fastener Fuarında ürünlerimizi sergiledik. Başarılı bir fuarda müşterilerimiz ile buluştuk.

Sayfa 137/709 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •