Sayfa 153/709 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by scrf_4848 Yazıyı Oku
    Galip bana kazandirdigini bunlarin hic biri kazandirmadi bu arada yarin ki beklentim 1.85 pazartesi 1.50 sali 1.60 olur batsin boyle hissede sirkette patron sahip cikmiyo spek sahip cikniyo bu gunde boyle kapatan hissenin taaaaa a.q.
    ortak ne yaptın sen öyle ya
    ama anlıyorum, herkes gibi isctr alsaydın dipten şimdi paraya para demeyecektin. boşver sıkma canını. bir bakarsın Hızır'ın yetiştiği gibi biri gelir spek amcaya sağlı sollu girer yada patron şirketi güzel bir fiyata iranlıya miranlıya satar. Allah büyüktür.

Yatırım tavsiyesi değildir!

2.  Alıntı Originally Posted by scrf_4848 Yazıyı Oku
    Galip bana kazandirdigini bunlarin hic biri kazandirmadi bu arada yarin ki beklentim 1.85 pazartesi 1.50 sali 1.60 olur batsin boyle hissede sirkette patron sahip cikmiyo spek sahip cikniyo bu gunde boyle kapatan hissenin taaaaa a.q.
    şu galip'i Fenerbahçe başkanı yapsalar, ne trade yaparız ama en azından Aziz'den iyi olur. Gürcü sermayesi akar fenere

Yatırım tavsiyesi değildir!

3. hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Tesekkurler abi

6.  Alıntı Originally Posted by emr Yazıyı Oku
    Tesekkurler abi
    Rica ederim kardeşim

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7. Vay be borsa 95 i geçti.Yıllardan sonra zarardan kara geçti. Ama gitmedi bir cacık olmaz diye ve hele yaz geliyor endex salarsa makt ne olur ?. diye düşünmemizi istiyor!......Düşündüm!.....Satmıyorum...B grubunda gitmeyen hisse kalmadı.zarar açıklayan bir sürü hisse enaz %10 yaptı. Murat Ülker hayatını oludum; çikolata ve bisküvi hastası. Bu adaman makine ile matkap la işi olmaz geçmişte çikolata pasta bisküvi hariç bir çok şirketi alıp satmış.Makt da bence satacak böyle bir söylenti de hep dolaşır.Bu hisse orta vadede çok iyi yerlere gelecek ama biz yaşarmayız, veya o zaman kadar satarmıyım veya üzerine eklermiyim bilinmez Ama kısa vadede sanki yataya saracak.ytd.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. 2017 3 aylık bilançoda kâr olarak 786,696 TL gözükmektedir ancak, 3 aylık kâr içinden ödenen -1,577,283 TL'lik ertelenmiş vergi borcu da 3 aylık kâra eklendiğinde 2.363.979 TL kâr olduğu görülüyor ki 6 yıllık zararın ardından böyle bir düzelme sonucu dün meydana gelen düşüşün tek amacının küçük yatırımcıyı silkelemek olduğunu düşünüyorum, inşallah yanılmam...

Yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 153/709 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •