Sayfa 156/709 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Bugunku pastayi atabilirmisiniz?

2. SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu kağıdın çoğu küçük yatırımcıda. Bende de 2.63 maliyetli 10k var. Her gün seans sonu sadece takaslara bakıyorum. Hergün de birinci sırada İş Bankasını görüyorum ve ertesi gün takip bile etmiyorum. İş bankası bir tahtayı alıp götürecek bir banka değil. Bir tahtada İş bankasında mal toplanmışsa, o mal küçük yatırımcıya yıkılmıştır ve başkası o tahtaya girmeden o hisse yürümez.

4. hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by Debbah Yazıyı Oku
    Bu kağıdın çoğu küçük yatırımcıda. Bende de 2.63 maliyetli 10k var. Her gün seans sonu sadece takaslara bakıyorum. Hergün de birinci sırada İş Bankasını görüyorum ve ertesi gün takip bile etmiyorum. İş bankası bir tahtayı alıp götürecek bir banka değil. Bir tahtada İş bankasında mal toplanmışsa, o mal küçük yatırımcıya yıkılmıştır ve başkası o tahtaya girmeden o hisse yürümez.
    Nasil boyle bi istatistik tuttunuz cok merak ediyorum varmi bi aciklmasi

6.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Tesekkurler abi

7.  Alıntı Originally Posted by emr Yazıyı Oku
    Tesekkurler abi
    Rica ederim kardeşim

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8. Bende tam tersi iş yatırımı alışta görünce ve elindeki lot sayısının arttığını görünce çok mutlu oluyorum,bu hisse hakettiği yere gidecekse banka kökenli kurumların ellerindeki lot sayılarının artmasıyla olacaktır,diğerleri madrabaz vurkaç spekülatif ve açık peşinde koşanların çoğunlukta olduğu kurumlar,bu hissenin ırzına geçen yatırım finansı unutmayın ve onun yancıları marbaş A1 capital invest vs al birini vur ötekine misali kurumlarda uzun vade gerçek yatırımcı çok az bana göre çoğu günlük trade yapanların tercih ettiği kurumlar çünki komisyon az adamlar hergün onlarca al sat ve açık yapıyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 156/709 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •