Sayfa 157/709 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Bende tam tersi iş yatırımı alışta görünce ve elindeki lot sayısının arttığını görünce çok mutlu oluyorum,bu hisse hakettiği yere gidecekse banka kökenli kurumların ellerindeki lot sayılarının artmasıyla olacaktır,diğerleri madrabaz vurkaç spekülatif ve açık peşinde koşanların çoğunlukta olduğu kurumlar,bu hissenin ırzına geçen yatırım finansı unutmayın ve onun yancıları marbaş A1 capital invest vs al birini vur ötekine misali kurumlarda uzun vade gerçek yatırımcı çok az bana göre çoğu günlük trade yapanların tercih ettiği kurumlar çünki komisyon az adamlar hergün onlarca al sat ve açık yapıyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Değindiğiniz konularda hakkınız var Sayın Sancaktar. Siz bu forumda sözünü muteber gördüğüm nadir insanlardansınız. Öncelikle değerli paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.

Benim değinmek istediğim nokta şu; İşbankası kanalıyla yatırım yapan büyük yatırımcılar belli başlı hisselere yatırım yapıyor, onun dışındakilerin hepsi küçük yatırımcı işlemi. Ben de işbankası aracılığıyla işlem yapıyorum. MAKTK gibi hisseleri ise Yatırımfinansman gibi sizin haklı olarak çakal yuvası olarak nitelendirdiğiniz kurumlar kaldırıyor. Önceki hareketin öncüsü de Yatırımfinansmandı.

Diğer bir ihtimal de şirketin hisselerininin çoğunu elinde tutan kurumun harekete öncülük etmesi olur ki onların da aylardır bir tek lot alıp sattığı yok.

Bizler kısa vadede bir hareket bekliyorsak bu İşbankası, Garanti BAnkası vs ile olacak iş değil. Ben sizin kadar eski değlim borsada, 7-8 yıldır borsadayım. Daha İşbankasının bir yükselişe öncülük ettiğini hatırlamıyorum. Demek istediğim buydu.

2. Sancaktar abi aynen dediginiz gibi hergun doldur bosalt yapiyolar anlamsizca
    Bu araada abi kiler de bekleniyosunuz

3. MAKTK - Makina Takım

Alıntı Originally Posted by Debbah Yazıyı Oku
    Değindiğiniz konularda hakkınız var Sayın Sancaktar. Siz bu forumda sözünü muteber gördüğüm nadir insanlardansınız. Öncelikle değerli paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.

Benim değinmek istediğim nokta şu; İşbankası kanalıyla yatırım yapan büyük yatırımcılar belli başlı hisselere yatırım yapıyor, onun dışındakilerin hepsi küçük yatırımcı işlemi. Ben de işbankası aracılığıyla işlem yapıyorum. MAKTK gibi hisseleri ise Yatırımfinansman gibi sizin haklı olarak çakal yuvası olarak nitelendirdiğiniz kurumlar kaldırıyor. Önceki hareketin öncüsü de Yatırımfinansmandı.

Diğer bir ihtimal de şirketin hisselerininin çoğunu elinde tutan kurumun harekete öncülük etmesi olur ki onların da aylardır bir tek lot alıp sattığı yok.

Bizler kısa vadede bir hareket bekliyorsak bu İşbankası, Garanti BAnkası vs ile olacak iş değil. Ben sizin kadar eski değlim borsada, 7-8 yıldır borsadayım. Daha İşbankasının bir yükselişe öncülük ettiğini hatırlamıyorum. Demek istediğim buydu.
    Sayın debbah kardeşim aslında cevabı kendi yazında vermişsindiyorsun ki şirketin çalıştığı kurumlar(ünlü ve bizim)menkul aylardır kayda değer işlem yapmıyorlar,demekki yapsalar göreceksinee o zaman senin gördüğünü herkes görecek! Sen şirket olarak piyasadan kendi hisseni toplamak istesen yine kendi aracı kurumundan işlem yaparmısın? yoksa kimseye hissettirmeden azar azar hatta bazanda satarak farklı kurumları mı kullanırsın
    Aksi taktirde ünlü yada bizim menkul her hafta ellerindeki lotu arttırsa fiyat uçar çünki bunu herkes görür ve anlar,neden bu fiyatlardan azar azar çaktırmadan toplamak varken hisseyi yukardan toplasın ki dimi ama
    Bu kurumlar öncülük etmeye başladığında zaten piyasada satılık hisse bulamazsın emin ol

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. MAKTK - Makina Takım

............
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5. Hadi bakalım, bu hafta da 2,15'i gösterttin başın göğe erdi mi, daha düşükten alayım derken kaçırdıklarının arkasından bakıp kalacaksın Spek!

6. buralar hepten dutluk olmuş

7. Graifiği kaynağıyla paylaş dostum, emeğe saygı..

Sayfa 157/709 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •