Sayfa 162/709 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Yine başa düştü galiba, bugün gidip en iyisinden 1 koli matkap alayım bari ev matkap doldu, sonunda ihracatı ben yapacam irana

Yatırım tavsiyesi değildir!
    Matkap üretiyorlar mı?

2.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Matkap üretiyorlar mı?
    ucu ortak
    ama söyleyene değil söyletene bak
    Yakında hilti üretimi bile yapar bunlar

3.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Çok beddua alırdık foruma yeni yeni üyeler gelip bize sararlardı, benim küfür yemeye niyetim yok ortak. İsteyen olursa tabana yazarım 100 K, bari dua alırım

Spek onu istiyor ama yapamıyor beddua almamak için

4.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    ucu ortak
    ama söyleyene değil söyletene bak
    Yakında hilti üretimi bile yapar bunlar

Yani artık yapmaları lazım, piyasada hep yabancı bildiğim bir makita ile bosh var onun dışında öne çıkan başka marka yok. Ortaklardan içimizde bu şirkette çalışan yok mu biraz jurnal verse ortam ve durum hakkında.

5.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Yani artık yapmaları lazım, piyasada hep yabancı bildiğim bir makita ile bosh var onun dışında öne çıkan başka marka yok. Ortaklardan içimizde bu şirkette çalışan yok mu biraz jurnal verse ortam ve durum hakkında.
    Valla ortak onu bunu bilmem, bir şeyler olsun artık. İhracatta ise yapsın ihracatını, satacak ise firmayı satsın. İyice komediye bağladı tahta. Bir hafta önce gsray alsaydım bugün %45 artı koyardık. Versin aşağı alalım biraz daha. Onu da yapmıyor. Hep bana diyor.

6.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Valla ortak onu bunu bilmem, bir şeyler olsun artık. İhracatta ise yapsın ihracatını, satacak ise firmayı satsın. İyice komediye bağladı tahta. Bir hafta önce gsray alsaydım bugün %45 artı koyardık. Versin aşağı alalım biraz daha. Onu da yapmıyor. Hep bana diyor.

2.15 de gözde ile aynı paraydılar takaslasam mı lan dedim sonra vazgeçtim gözde 2.9x , 2 gün önce uluun ile 2.18 de aynı fiyattalardı lan takaslayım bu sefer dedim yine yapmadık 2.3x olmuş o da ... Sizin anlayacağınız hep bana hep bana diyor ama birileri alıcak oyuncaklarını elinden ağlayacak sonra..

7. Dediğiniz gibi artık kabak tadı verdi. Ne yapacaksa yapsalar, bu hissede hapis kaldık.

8.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Dediğiniz gibi artık kabak tadı verdi. Ne yapacaksa yapsalar, bu hissede hapis kaldık.
    Şu galip'in hisseleri olmasa trade de yapamayacağız. Bütün gün sinek avlayacağız
    Verin galip ağa ya MAKTK ı fiyatı 20 yapsın

Sayfa 162/709 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •