Sayfa 168/709 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by İBİLOĞLU Yazıyı Oku
    Moral bozmak istemiyorum yanlış anlaşılmasın. Banka kredilerinin çok azı kapatılmış.

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Metal eşya, Makina şirketleri 2017/3 nakit toplam borç durumu
    Bu tabloyu yorumlarsın kardeşim bi zahmet

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. Burda borç stoğunun azaldığını görüyoruz, ama yukarıda paylaştığım duyurularından bu borç stoğundaki azalmanın tedarikçi ve gözdeye olan borcun azalışından kaynaklandığını anlıyoruz. Kredi geri ödemeleri için ayrılan kaynağın da az olduğunu görüyoruz. Benim canımı sıkan bu. Ben olsaydım bankayı azaltırdım ve mevcudu uzun vadeye çekerdim. Gelir tablosunda karı baskılayanın finansman gideri olduğunu unutmayalım.

@İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

3.  Alıntı Originally Posted by İBİLOĞLU Yazıyı Oku
    Burda borç stoğunun azaldığını görüyoruz, ama yukarıda paylaştığım duyurularından bu borç stoğundaki azalmanın tedarikçi ve gözdeye olan borcun azalışından kaynaklandığını anlıyoruz. Kredi geri ödemeleri için ayrılan kaynağın da az olduğunu görüyoruz. Benim canımı sıkan bu. Ben olsaydım bankayı azaltırdım ve mevcudu uzun vadeye çekerdim. Gelir tablosunda karı baskılayanın finansman gideri olduğunu unutmayalım.

Teşekkür ederim kardeşim, belki artık çok uzun vade düşünmüyorlardır

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by İBİLOĞLU Yazıyı Oku
    Moral bozmak istemiyorum yanlış anlaşılmasın. Banka kredilerinin çok azı kapatılmış.

TSKB 2016 yılına ait faizinin kapatılması az bir şey değil yoksa faiz katlar buda zararı arttırırdı. Ben mi yanlış anlıyorum acaba .

5. Desene fonet in etini galip fonunu sen almışsın;)

Le X620 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ne olacak bu uşaklar bu makinanın hali

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. 1.55 maliyetli malımı 40 gün bekletip,endeks 7.000 puan yükselmesine rağmen yerinden kıpırdamadığı için zararına 1.38 den verdim.3 gün sonra soluksuz 3 e gitti.Diyeceğim o ki sabredeceğim bu sefer, ne kadar sürerse sürsün.Bu sinir harbini kazanmak niyetindeyim bu defa..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by taitam Yazıyı Oku
    1.55 maliyetli malımı 40 gün bekletip,endeks 7.000 puan yükselmesine rağmen yerinden kıpırdamadığı için zararına 1.38 den verdim.3 gün sonra soluksuz 3 e gitti.Diyeceğim o ki sabredeceğim bu sefer, ne kadar sürerse sürsün.Bu sinir harbini kazanmak niyetindeyim bu defa..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hadi bakalım kolaygelsin

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 168/709 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •