Sayfa 181/709 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Al sat yapacaktım ama elektrikler gitti yetişemedim.
    Resmi değiştirdim, sende alıntını silip tekrar yeni resimle cevap yazarsan sevinirim. Benim gibi çirkin yüzlü birinin resmi bu foruma yakışmaz )))

Yatırım tavsiyesi değildir!

2.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Resmi değiştirdim, sende alıntını silip tekrar yeni resimle cevap yazarsan sevinirim. Benim gibi çirkin yüzlü birinin resmi bu foruma yakışmaz )))

Yüz güzelliği geçici bir durumdur kardeşim asıl baki ve değerliolan kalbinin gönlünün güzelliği ki oda sende fazlasıyla var olduğu belli

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Yüz güzelliği geçici bir durumdur kardeşim asıl baki ve değerliolan kalbinin gönlünün güzelliği ki oda sende fazlasıyla var olduğu belli

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!
    Teşekkür ederim, ama bu hisse her gün bizi pek çok terlettiği için üstüm çıplak yakalandım bu sefer.
    Forumun asaletine yakışmaz yani.
    Hep akıllarda Warren Buffet gibi kalmak isterim. Şimdi üstü çıplak bir tinerci gibi anılacağım

4.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku

tabi bir de spek şimdi peşime düşer, başıma ödül mödül koyar

5.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    tabi bir de spek şimdi peşime düşer, başıma ödül mödül koyar

Yok korkma benden sana sıra gelmez dile kolay altı sene oldu sat diye yapmadığı kalmadı

Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6. Bugün speğin soğutma hareketine bakacak olursak dünki ani harekette başka birinin parmağı da olabilir. Yada spek takipçilerini görmek ve silkelemek istedi. Hepsi akşam beşten sonra bistte kaçırmayın heyecana sizde ortak olun.

Le X620 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Bugün speğin soğutma hareketine bakacak olursak dünki ani harekette başka birinin parmağı da olabilir. Yada spek takipçilerini görmek ve silkelemek istedi. Hepsi akşam beşten sonra bistte kaçırmayın heyecana sizde ortak olun.

Neyin soğutması? Sanki dün tavan yaptı da
    Bu spek hisse başına bir kaç kuruş karla elimizden hissemizi alacağını mı sanıyor? Usta biz bir kaç lira karın peşindeyiz
    Elin hisseleri motoru yakıyor arka arkaya tavan çekiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Neyin soğutması? Sanki dün tavan yaptı da
    Bu spek hisse başına bir kaç kuruş karla elimizden hissemizi alacağını mı sanıyor? Usta biz bir kaç lira karın peşindeyiz
    Elin hisseleri motoru yakıyor arka arkaya tavan çekiyor.

Eğer tavan yapmış olsaydı, şu an mynette en çok izlenenlerdeydi. ;) Soğutması çok zordu ve çok hisse kaptırırdı. Bence deneme çekti. Denemenin devamı inşallah beklediğimiz gibi olur.

Sayfa 181/709 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •