Sayfa 205/709 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    gozde 4 e yaklaştı, bugünde tavan olur mu?

Yatırım tavsiyesi değildir!
    Nereye kadar çıkacağını bilemem ama sonunda ne olacağını tahmin ediyorum umarım yanılıyorumdur ve kimse zarar etmez

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Hissede küçük yatırımcı kalmamıştı o yüzden olur bence, ama sen geç kalmışsın
    Evet geç kaldım. Dün sabah açılışta göz ucuyla baktım ama elim alıma gitmedi. Kuş kaçtı

3. Mktkm ı 1.5 dan 3.14 e çılarmışlardı gözdeyide 2 den 4 e çıkarmış olmaları normal ve biliyormusunuz ben mktkm dan dolayı gözdeyide takip ederim gözde 2.15 İle 2.35 arası bunları hissede gördüm me yaptıklarını ve uapacaklarını da anladım buna rağmen tek lot bile almadım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Mktkm ı 1.5 dan 3.14 e çılarmışlardı gözdeyide 2 den 4 e çıkarmış olmaları normal ve biliyormusunuz ben mktkm dan dolayı gözdeyide takip ederim gözde 2.15 İle 2.35 arası bunları hissede gördüm me yaptıklarını ve uapacaklarını da anladım buna rağmen tek lot bile almadım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ortak keşke bize deseydin gidebilir diye

5.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Ortak keşke bize deseydin gidebilir diye

Ama o vebale giremezsin ki her zaman yanılma payı var biliyorsun emin olamıyorsun ben böyle durumlarda kimseyi riske sokmak istemem korkarım mesul olmak ah almak en çok korktuğum şeydir bu yüzden çok emin olmadıkca kimseye bu yönde tabsiyede bulunamam,fakat burdan yola çıkarak bu üç kurumu önce yavaş sonra hafif sonra agresif bir şekilde bir hissede mal aldıklarını görürseniz takip edin önemli olan nereden girip nereden çıkacağınızdır yoksa bunlar acımasız davranır tabandan bile mal satamazsınız mutlaka aç gözlülük yapmadan onlardan önce kaçmak gerekir

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!

6. Arkadaş gözde, ufuk, ülker firmanın tüm hisseleri gidiyor bizim ki bir kuruş kımıldamıyor. Böyle birşey olabilir mi oluyor işte.

7.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Arkadaş gözde, ufuk, ülker firmanın tüm hisseleri gidiyor bizim ki bir kuruş kımıldamıyor. Böyle birşey olabilir mi oluyor işte.
    Tahtacısı iktidarsız..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by taitam Yazıyı Oku
    Tahtacısı iktidarsız..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Az çok bu hisseyi bilen bilir el değiştirmesine rağmen aynı spek tarafından yönetiliyor sanırım. Bu bıktırana kadar bekler bekler sonra büyük bir patlama yapar ve birkaç tavan gider düşüncesindeyim.

Sayfa 205/709 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •