Sayfa 209/709 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Bende gedikten çalışıyorum ama verdiğim komisyonlar harram zıkkım olsun. Mahvettiler gözdede milleti. Patronda oyuna katıldı. Murat ülker istese tahtasına böyle değil, elindeki 300 milyonu oç.larına en yüksekten yedirir gerçek yatırımcısınıda korumasını bilirdi. Böylece o tahtada böyle spekülatif yükselmez ve can yaktırmazdı. Neyse bende en kısa sürede aracı kurumumu değiştireceğim.

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    @İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

2.  Alıntı Originally Posted by İBİLOĞLU Yazıyı Oku
    Bende gedikten çalışıyorum ama verdiğim komisyonlar harram zıkkım olsun. Mahvettiler gözdede milleti. Patronda oyuna katıldı. Murat ülker istese tahtasına böyle değil, elindeki 300 milyonu oç.larına en yüksekten yedirir gerçek yatırımcısınıda korumasını bilirdi. Böylece o tahtada böyle spekülatif yükselmez ve can yaktırmazdı. Neyse bende en kısa sürede aracı kurumumu değiştireceğim.

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsanların hala gözdenin çıkacağı yönde ümitleri var. Yok tabandan milyon lotlar alınmış filan. Kendi yazıp siliyordur. Yazık oldu hissede yakalananlara. O yükseliş sonrası fiyatlarda hala hissede kalmakta ayrı bir marifet istese gerek.

3.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    İnsanların hala gözdenin çıkacağı yönde ümitleri var. Yok tabandan milyon lotlar alınmış filan. Kendi yazıp siliyordur. Yazık oldu hissede yakalananlara. O yükseliş sonrası fiyatlarda hala hissede kalmakta ayrı bir marifet istese gerek.
    Bu kadar büyük şirketlerde patron parmağı olmadan bu kadar işlem hacmiyle çakalların cirit atabileceğini ben hala sanmıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Kardeşim o tabandan milyon lotları alan kim biliyormusun,bu gün gözdeyi kimler tabana yapıştırdıysa onlar alıyor,peki neden?çünki bu oynuncular cuma öğle sonrası tahtayı bozacaklardı zaten onlar çıkardı ne zaman vuracaklarınıda tabiki onlar biliyor,ee sen hisseye ne zaman vuracağını bilirsen me yaparsın?en az üç gün öncesinden tahtaya bol bol milyonlarca lot açık satış yaparsın sonra o yaptığın açıl satışları bu gün olduğu gibi tabandan kapatır ve % 20 de burdan kazanırsın bu kadar basit! Düşünsene üç milyon açık yapmış olsa ve şimdi kapatsa en az 1. Milyon cepte o zaman maliyetin de düşüyor ve elinde satılmadan kalanları maliyetinin altına serbes sal gitsin

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5. Sanırım ibiloğlu gözde de tabana yakalanmış. Çok risk alıyorsunuz.

6. yok dostum gözde de hiç işlem yapmadım.Ama Sayın Cefaks orda yakalandı.

7.  Alıntı Originally Posted by İBİLOĞLU Yazıyı Oku
    yok dostum gözde de hiç işlem yapmadım.Ama Sayın Cefaks orda yakalandı.
    Evet cefaks oradaydı hem onu hemde oradakileri bilgilendirmek için mktkm ın ocak ve 14-15-16 şubat işlem ve takaslarına bakmasını rica etmiştim şayet bakmış olsaydı aralarındaki benzerliği ve gözdenin sonunu da görebilirdi halbuki ama dikkate almadı sanırım neyse artık yapacak bişey yok

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by İBİLOĞLU Yazıyı Oku
    yok dostum gözde de hiç işlem yapmadım.Ama Sayın Cefaks orda yakalandı.
    Avatarı Batık olarak değiştirince heralde gözde de çarpıldı sandım. Senin adına sevindim. Cefaks ve diğer tüm zarar edenlerde kurtarır inşallah.

Sayfa 209/709 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •