Sayfa 262/709 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Angaralilar var su an onlar gitsin o da gelir herhalde

SM-J100FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. eskilerin bir sözü var it iti ısırmaz diye söyliyeyim istedim

3. Ordaki açıkcıları düzüyo kendisini pek sevmem ama bu hareketlerini taktir ediyorum doğrusu kim bilir çok azarlarsa gelip burdaki açıkcılarıda düzer belki

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by SpedeR Yazıyı Oku
    eskilerin bir sözü var it iti ısırmaz diye söyliyeyim istedim
    O kimin iti olduğuna bağlı

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!

5.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    2,20 den bile açığa satışa devam ediyor bu citi
    Oldu 154 bin ve 2,229 ortalama

Yatırım tavsiyesi değildir!
    O vermeden, Sen ver eline!
    162 bin oldu ve ort 2,228
    citi menkul
    2,20 den hala veriyor

6.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    O kimin iti olduğuna bağlı

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!
    at izi iti izine karıştı bugünlerde
    galip ağa Türk Robin Hoodu

7. Burada mal pazarlayan klavyeli spek adamı var. Dikkatli olun elinde olmayan derinliği beklesin.. olan zaten kendı bilir. 1 tl den bedelli yaptılar yetmedi. Uçuşmuş kendileri 2 den satma peşinde murat ülker

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Lords9966 Yazıyı Oku
    Burada mal pazarlayan klavyeli spek adamı var. Dikkatli olun elinde olmayan derinliği beklesin.. olan zaten kendı bilir. 1 tl den bedelli yaptılar yetmedi. Uçuşmuş kendileri 2 den satma peşinde murat ülker

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ya arkadaş sen ne biliyorsun ne kadar tanıyorsun bu hisseyide gelip ikide bir sallıyosun burda ?! Ben altı senedir bu hissedeyim faruk sürendeyken aldım neyi var neyi yok ne yapmış ne yapmamış bilirim çok şükür de get ilerde oyna sen
    Adamın sanki senin üç kuruşuna ihtiyacı var da mal çakıcakmış mış birden bedelli uapmış ikiden verecekmiş çocukmusun sen git mürat ülkere olan kinini başka yerde kus hatta direk kendisine yaz mail adresi var yıldız holding web sitesine git !!!

Sayfa 262/709 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •