Sayfa 506/709 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. Sancaktar bey hissenin en eskilerinden birisiniz ne olur bu hisse alan toplayan var mı daha ne kadar düşer ne zaman çıkar bizi aydınlatırsanız sizden ricam

3.  Alıntı Originally Posted by Red47 Yazıyı Oku
    Sancaktar bey hissenin en eskilerinden birisiniz ne olur bu hisse alan toplayan var mı daha ne kadar düşer ne zaman çıkar bizi aydınlatırsanız sizden ricam
    Evet bu hissenin eskilerinden sayılırım(faruk süren)den almıştım bu zaman içinde hissede fiyat olarak 050 leride gördüm 3.14 leride fakat her iki fiyat aralığımdada satmadım, bu hem mantık hemde borsa jargonu açısından doğru değil biliyorum fakat kendime verdiğim burada da zaman zaman söylediğim söz sadece beni bağlar, oda bu şirketin satış haberini Kap da görmeden satmiyacağımhaa bu kesin satılacak anlamına gelmez tabiki yanlış anlaşılmasın ama benim düşüncem beklentim o yönde ve dediğim gibi bu düşünce sadece beni bağlar!
    Sorularınıza gelirsek, hepsinin doğru cevabını sadece m ülker bilir biz ne desek boş malesef, mutlaka bir gelecek pilanları üzerinde hareket ediyor bu kesin, ama zaman kavramı konusunda yorum yapmak falcılığa girer!
    Şahsen ben fiyat hareketleriyle ilgilenmiyorum pastaya böreğe baktığımda yok, zaten tüm bu veriler bizlere gösterilmek istendiği gibi kurgulanıyor ve bana göre hepsi düzmece
    Son olarak demem o ki, Gördüklerinizin sadece yarısına inanın, duyduklarımızın hiç birisine

Bir Umuttur Yaşamak..YTD

4.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Evet bu hissenin eskilerinden sayılırım(faruk süren)den almıştım bu zaman içinde hissede fiyat olarak 050 leride gördüm 3.14 leride fakat her iki fiyat aralığımdada satmadım, bu hem mantık hemde borsa jargonu açısından doğru değil biliyorum fakat kendime verdiğim burada da zaman zaman söylediğim söz sadece beni bağlar, oda bu şirketin satış haberini Kap da görmeden satmiyacağımhaa bu kesin satılacak anlamına gelmez tabiki yanlış anlaşılmasın ama benim düşüncem beklentim o yönde ve dediğim gibi bu düşünce sadece beni bağlar!
    Sorularınıza gelirsek, hepsinin doğru cevabını sadece m ülker bilir biz ne desek boş malesef, mutlaka bir gelecek pilanları üzerinde hareket ediyor bu kesin, ama zaman kavramı konusunda yorum yapmak falcılığa girer!
    Şahsen ben fiyat hareketleriyle ilgilenmiyorum pastaya böreğe baktığımda yok, zaten tüm bu veriler bizlere gösterilmek istendiği gibi kurgulanıyor ve bana göre hepsi düzmece
    Son olarak demem o ki, Gördüklerinizin sadece yarısına inanın, duyduklarımızın hiç birisine

Bir Umuttur Yaşamak..YTD

bol kazançlar...

5. Teşekkürler Sancaktar bey

6.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku

Bir Umuttur Yaşamak..YTD
    Wayyyy sen süpersin.

#Keşke almasaydım demeyi, Keşke alsaydım demeye tercih ediyorum.

7. Sayın patron ve tahta yapıcısı, dün yukardafa yazdığım gibi ben burada sizden daha eskiyim ve inanın bana fiyatı ne kadar baskılasanız düşürseniz de benim elimde olanı alamazsnızbatarsanızda beraber çıkarsanızda beraberiz,dediğim gibi ben bu hisseleri faruk süren den aldım ayrıca babası rahmetli fuat süren beyide çalıştığım iş yerindeki patronumdan dolayı iyi tanırdım kendisi çok beyefendi dürüst bir insandı, oğlu faruk bey biraz haşarı uçarı gibi gözükse de bu hisseye borç batağında olduğu halde bile 5 li rakamları gösterdi, tamam sizlerde şirketin borçlarını bitirme noktasına getirdiniz uçurumun kenarında aldığınız şirketi yeniden yapılandırıp ayağa kaldırdınız uzuuun yıllardır zarar eden bir şirketi kar eder hale getirdiniz, tabi tüm bunlar zaman aldı eyvallah, ama artık şirkete güvenen yatırım yaparak aylar yıllardır bekleyen yatırımcılarnızı daha fazla küstürmeyin! İnsanlarn hakkınızdaki Zaten giderek kötüleşen algılarını değiştirmesine yardımcı olun kaybetmek üzere olduğunuz güveni yeniden kazanmaya çalışın, kısacası şirketlerinize yatırım yapmış insanları Soyulacak enayi yada sağılacak inek olarak görmekten vazgeçin!genel olarak gurup şirketlerinizde yapılan kumar türü oyunlara kurnaz uygulamalara bir son vermez iseniz yaknfa sahip olduğunuz hiç bir şirketin hissesine gerçek yatırımcı bulamayacak hale geleceksiniz! Yinede son karar sizlerindir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Kumas in satis gorusmeleri icin firma yetkililerine izin verildi.

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 506/709 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •