Sayfa 555/709 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. borsa değil sanki kumarhane

2. Arkadaşlar alimlarinizi kademelendirmeniz faydalı olur diye düşünüyorum. Ben çok çektim korkudan 1,30 lardan verdim maliyetime çalıştım 1.80 lere gelmiş üstelik satış yetkili haber bile düştüler. Dikkat edin Tüm paranizla almayın derim. Kar etmekten çok zarar etmemeye odaklanmak daha iyidir bence.Ytd.

#Keşke almasaydım demeyi, Keşke alsaydım demeye tercih ediyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    kap ta haber var 20 aralıktan beri ünlü al satlarını listelemiş likitide sağlayıcılık ayakları ile al sat al sat yapmışlar komisyonu bile dünya paradır onca işlemin bırak arada oluşan karları hani o ünlü satıyor ünlü satıyor kaçın diyorlar ya sattığı kadar da alışlar var bunu iki senedir yapıyorlar daha da yapacaklarmı son açıklamaları iyi okumak lazım
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    kap ta haber var 20 aralıktan beri ünlü al satlarını listelemiş likitide sağlayıcılık ayakları ile al sat al sat yapmışlar komisyonu bile dünya paradır onca işlemin bırak arada oluşan karları hani o ünlü satıyor ünlü satıyor kaçın diyorlar ya sattığı kadar da alışlar var bunu iki senedir yapıyorlar daha da yapacaklarmı son açıklamaları iyi okumak lazım
    ne demek istediniz biraz açıklarmısınız

5.  Alıntı Originally Posted by Burak17 Yazıyı Oku
    1.47 aşağıya kırmamalı kırarsa 1.45-1.43-1.41 ve 1.37 desteklerini test edebilir yatırım tavsiyesi değildir.
    dünkü tespit dikkatli olmakta yarar olabilir ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
     Alıntı Originally Posted by Burak17 Yazıyı Oku
    ne demek istediniz biraz açıklarmısınız
    yani bu adamlar düşürse de kendileri düşürüyor alıyor tekrar yukarıdan satıyor bu işlemi şirketin piyasa değerini korumak ve aynı zamanda likit kalmasını sağlamak amacı ile kendi aralarında kanunlar çerçevesinde 2 yıldır üçer ay aralıklar la yapıyorlar daha önce 2 tl üzerinde yaptılar sonra ara verdiler yine yaptılar bu iş ne zamana kadar sürecek belli değil şirket yönetimi bilir tabi ama öyle bazıları burda diyor ya ünlü satıyor halka açıklık oranı artıyor zaten iki yıldır dönen dolap bazen ara ara artıyor ara ara düşüyor halka açıklık oranı son olarak likitide sağlayıcılık oranı ne zamana kadar sürecek eski açıklamalarda vardır onu bulup okumak lazım demek istedim
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7. İnşallah tekrar düşmemek üzere çıkıyordur

8.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    yani bu adamlar düşürse de kendileri düşürüyor alıyor tekrar yukarıdan satıyor bu işlemi şirketin piyasa değerini korumak ve aynı zamanda likit kalmasını sağlamak amacı ile kendi aralarında kanunlar çerçevesinde 2 yıldır üçer ay aralıklar la yapıyorlar daha önce 2 tl üzerinde yaptılar sonra ara verdiler yine yaptılar bu iş ne zamana kadar sürecek belli değil şirket yönetimi bilir tabi ama öyle bazıları burda diyor ya ünlü satıyor halka açıklık oranı artıyor zaten iki yıldır dönen dolap bazen ara ara artıyor ara ara düşüyor halka açıklık oranı son olarak likitide sağlayıcılık oranı ne zamana kadar sürecek eski açıklamalarda vardır onu bulup okumak lazım demek istedim
    teşekkürler sağolun

Sayfa 555/709 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •