Sayfa 586/709 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by NYIT Yazıyı Oku
    Hafta başından beri var bi hazırlık sanki!

Günlük A/S oranlarına bakıyorum Satış ağırlıklı seanslar geçirmiş kağıt..(dün a/s 0.55 idi,normal şartlarda bi kağıt bu oranla %5 kayıp yazar)

Hissenin düşmesine ve fazla oynaklığa izin verilmiyor,işlem hacmi belli bir seviyede tutuluyor..
    Sanırım aracı kurumlardan virmanlar yapılıyor hisse ünlü menkul de toplanıyor...

Dolaşımdaki hisse sayısında da küçük de olsa bi düşüş var(15,97 den �15.82 ye düşmüş)

Bekliyoruz ...
    Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim NYIT arkadaş sağlık ve bol kazanç

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim NYIT arkadaş sağlık ve bol kazanç

Rica ederim,ne demek..
    Kimse kaybetmesin,herkes kazansın..
    Ama tek şart sabır bu kağıtta ve kar cebe yakışır deyip aç gözlülük yapmadan satıp çıkmak..

3. Spek amcalar hisseyi bu fiyatlarda tutmak için özel bir çaba gösteriyorlar.Zaman zaman kademe kaldırmasına muhtemelen başka bir aracı kurumdan kendi satışları.Patlayacak patlayacak da aşağıya mı yukarıya mı önümüzdeki günlerde göreceğiz.Ben ekranı kapattım saatte yada iki saatte bir göz ucuyla bakıyorum.Bakalim ne olacak .Ama kafamda hedefledigim rakama gelmeden asla satmiyacagim.On sene gecsede.Asla YTD

4.  Alıntı Originally Posted by NYIT Yazıyı Oku
    Hafta başından beri var bi hazırlık sanki!

Günlük A/S oranlarına bakıyorum Satış ağırlıklı seanslar geçirmiş kağıt..(dün a/s 0.55 idi,normal şartlarda bi kağıt bu oranla %5 kayıp yazar)

Hissenin düşmesine ve fazla oynaklığa izin verilmiyor,işlem hacmi belli bir seviyede tutuluyor..
    Sanırım aracı kurumlardan virmanlar yapılıyor hisse ünlü menkul de toplanıyor...

Dolaşımdaki hisse sayısında da küçük de olsa bi düşüş var(15,97 den —15.82 ye düşmüş)

Bekliyoruz ...
    Yukarıda Söylediğim bu günde oldu:

Toplam işlem :1.853.470 lot
    A/S : %0.55 (alış:657.573 Satış:1.195.897)
    Bu rakamlarla hisse -9/10 krş yapmalıydı normal şartlarda ama 1 krş düşüşle kapattı ve işlem hacmi iyice düştü.!!

Just waiting for it...

5. Bu hissenin speki yada likitide piyasa yapıcısı süper akıllı bir adam.Bu hisseyi her koşulda bu fiyatlarda tutmasını beceriyor.Bu O.Ç(Osmanlı çocuğu) spek ve piyasa yapıcısı ünlüde çalışan bütün O.Ç(Osmanlı çocuğu) adamları kutluyorum.

6. pasta atabilecek varmı.

7. Borsada ki bir sürü ottan b*ktan hisselerin grafiğine baktım en kötüsü %50 gitmiş.Makine takımda tık yok.Gerçi hissenin suçu yok Bu hissede ki en buyuk O.Ç (Osmanlı çocuğu)M.Ü ve bunu likitide saglayicisi

8. Damına fesleğen koyduğumun Ünlüsü 1,48 yiğidi 170 bin lot satışı.1.47 deki 190 bin alista çoğu onun yersek tabiii.YTD

Sayfa 586/709 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •