Sayfa 61/709 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 481 - 488 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Günümüz borsasında çok iyi teknik bilsen çok iyi grafik okusan sürekli destek drenç formasyon takibi yapsan bile eğer her anını tahtayı derinlikle takip etmeye alım satım emirlerinin ve anlama geldiğini yorumlama yeteneğin zamanın imkanın yoksa asla günlük yada aylık traderlik yapmaya heveslenip heleki başkasının parasıyla borçla krediyle yada yakın zamanda lazım olacak birikiminle borsaya bulaşmak bana göre büyük bir cahil cesaretidir,haa belki bir yada iki sefer şansın yaver gidebilir kazanırsın ama yaptığın kazanç çekirgenin zıplaması gibi olur bir iki üç sonunda öyle bir kıskaca gelirsinki zıplayacak kolun bacağın kalmaz,bana göre borsada kısa vade yatırım diye birşey olmaz yatırım yapacağın şirketi inceler sektörüne gelecek hikayesine bakar ve en az iki sene olmak üzere ortak olursun,beklentin uzun olunca böyle günlük ikinci sınıf aracı kurumlardaki çakal brokırların hergün birbirlerine gol atmaya çalışmalarından etkilenmez hedefe kitlenir sabreder beklersin,hem bu şekilde pisikolojin ruh sağlığın da bozulmamış olur

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Aynen öyle, ayrıca ne teknikciler gördük şuradan döner buradan döner rsı ısındı yok al verdi yok bilmem ne diyen. Genelde çuvalladılar.

2. Ben de burdayim. Yattim çalı dibine.
     Alıntı Originally Posted by MFY5561 Yazıyı Oku
    Hey gidi günler hey nerede İBİLİOĞLU SANCAKTAR LAR hey

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    @İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

3.  Alıntı Originally Posted by İBİLOĞLU Yazıyı Oku
    Ben de burdayim. Yattim çalı dibine.

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Günlerdir al-sat yaptırmaya çalışıp birisini avlamaya çalışır bir hali var.

5.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Günlerdir al-sat yaptırmaya çalışıp birisini avlamaya çalışır bir hali var.
    Benim peşimde galiba ))))

Yatırım tavsiyesi değildir!

6.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Benim peşimde galiba ))))

Şimdi anlaşıldı, yük ağır rampada durdu bir türlü kalkamıyor. Eh sizde biraz yükü azaltın yada biraz itin ki hareketlensin sonra tekrar binersiniz

7.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Şimdi anlaşıldı, yük ağır rampada durdu bir türlü kalkamıyor. Eh sizde biraz yükü azaltın yada biraz itin ki hareketlensin sonra tekrar binersiniz
    Boşaltıyorum yukarıdan sonra aşağı veriyor dayanamıyorum tekrar dolduruyorum. Kabahat bende mi? )))

Sayfa 61/709 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •