Sayfa 636/709 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Arkadaşlar kim aldı kim sattı pasta atabilecek var mı. Şimdiden tesekkurler

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arkadaşlar formda kimse yokmu herkes satıp çıktımı. Bir benmi kaldım bu uyuz hissede

3. Arkadaslar eski mesajlari okudum valla herkes bezmiş bu hisseden ama merak etmeyen bence hisseye bahar geliyor hersey cok guzel olacak

4. Bugun unlu menkulden unlu menkule 1 milyon lot ozel emir gecti aksam gorecegiz bir aciklama gelecekmi acaba 8 ay once yollanan bu haberle ilgili bir gelişmemi var arkadaslar

Gözde Girişim'in bağlı ortaklığı Makina Takım'ın stratejik alıcılara muhtemel satışına yönelik çalışmalar ve görüşmeler yapılmasına başlanılması amacıyla şirket yöneticilerine yetki verildi

5.  Alıntı Originally Posted by erdemliborsaci Yazıyı Oku
    Bugun unlu menkulden unlu menkule 1 milyon lot ozel emir gecti aksam gorecegiz bir aciklama gelecekmi acaba 8 ay once yollanan bu haberle ilgili bir gelişmemi var arkadaslar

Gözde Girişim'in bağlı ortaklığı Makina Takım'ın stratejik alıcılara muhtemel satışına yönelik çalışmalar ve görüşmeler yapılmasına başlanılması amacıyla şirket yöneticilerine yetki verildi
    Hiç bir gelişme yok değerli arkadaşım. Bu M. Ü lu ara sıra farklı platformlarda yalan haber üflüyor sonra yukarıdan malı veriyor. Sonra haberi yalanlayip aşağıdan topluyor. Yakında hikayeden bir haber falan ufkerse hiç sasirmayinYTD

6. Hayırlısı degerli arkadasim qnb ve gedik 2 milyona yakin mal aldi son 2 gunde sanki bişeyler olacak gibime geliyor cok yakinda

7. verem edder bulaşmayın....aglayanın malı gulene yaramaz....

8.  Alıntı Originally Posted by erdemliborsaci Yazıyı Oku
    Hayırlısı degerli arkadasim qnb ve gedik 2 milyona yakin mal aldi son 2 gunde sanki bişeyler olacak gibime geliyor cok yakinda
    Değerli arkadaşım ben neredeyse bir yıldır bu hissede kabir azabı çekiyorum. Forumda yazılan bir yazıdan etkilenerek neredeyse ceketime kadar bu hisseye girdim. Zarar dizi aştı. Maliyet yüksek olduğu için sat al da yapamıyorum. Senin anlayacağın bu hisseye bulastiysan peygamber sabrına sahip olman gerek. YTD

Sayfa 636/709 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •